גל כהן: "כפ"ס זה גמר גביע, אין דרך חזרה"

ברעננה מקווים: תומר יחזור למשחקי הפלייאוף התחתון

גיל לוין
גיל לוין  26.02.20 - 08:33
תחילת כתבה

עם שני ניצחונות בלבד לאורך העונה ו-16 נקודות במאזן, רבים כבר הצביעו על הפועל רעננה כאחת היורדות הבטוחות לליגה הלאומית ולעיתים נראה שגם בהנהלת המועדון כבר הרימו ידיים. לעומת זאת, גל כהן, שביום ראשון האחרון קיבל מאשר אלון את הקרדיט להוביל לראשונה קבוצה בליגת העל ורשם הפסד מאכזב 1:0 לבני יהודה, נשאר אופטימי.

כזכור, כהן שימש כמאמן קבוצת הנוער בעונה שעברה, והתקדם עם תחילת העונה הנוכחית לעמדת עוזר המאמן של מנחם קורצקי. לאחר מכן גם המשיך כעוזרו של ניסו אביטן. כהן קיבל את המושכות מאלון לאור מערכת היחסים הטובה וההיכרות המעמיקה עם השחקנים, שמאמינים כי רק אדם מתוך המערכת יכול להושיע את המועדון מההתרסקות.

אך כעת, הפנים קדימה למשחק האחרון בעונה הסדירה, קרב תחתית חשוב מול הפועל כפר סבא. כהן כינס את השחקנים שלו לשיחת מוטיבציה: "בחיים יש משברים שרק אנשים חזקים שמאמינים בעצמם יכולים לעבור אותם וככה גם אנחנו יכולים להיות כקבוצה", אמר המאמן הצעיר לשחקניו.

"המשחק נגד כפר סבא הוא גמר גביע, אין דרך חזרה", קבע המאמן, "אם אנחנו נבוא באותה הגישה והמשמעת שהראנו במשחק האחרון, אבל נשפר את קבלת ההחלטות בחלק ההתקפי, אנחנו ננצח. בסוף השנה כשניזכר ברגעים האלה שכולם הספידו אותנו והורידו את רעננה ליגה, אנחנו נבין עד כמה אנחנו חזקים ויכולים להתמודד עם כל דבר".

במועדון חזרו היום (רביעי) לשגרת האימונים לאחר שאתמול ליום מנוחה. מלבד החלק ההתקפי שסובל מהיעדרו של יואב תומר שממשיך להתאושש מהפציעה בשרירי הבטן ומקווה לשוב עם פתיחת הפלייאוף התחתון, גם חוליית הקישור סובלת מחוסרים. אביחי ובן בנימין לא כשירים במאת האחוזים ובצוות הרפואי יאמדו את מצבם במהלך היום.