גל כהן: "גם מוריניו לא היה מביא תוצאות"

מאמן רעננה נשמע מיואש. תורג'מן: "הניצחון הכי גדול שלי"

גיל לוין
גיל לוין  29.02.20 - 17:04
תחילת כתבה

סערת חילופי המאמנים חלפה ולראשונה תחת שרביטו של עמיר תורג'מן, הפועל כפר סבא סיפקה ניצחון נפלא. הירוקים השיגו 0:3 באופן מרשים על הפועל רעננה, שנותרה בעשרה שחקנים, והם שיפרו את הפער מהקו האדום לשמונה נקודות - עמדת פתיחה לא רעה בכלל לקראת הפלייאוף התחתון. רעננה לעומת זאת? ממשיכה לשקוע.

מאמן רעננה החדש, גל כהן, שרשם כבר את ההפסד השני שלו על הקווים של הקבוצה, היה מאוכזב מאוד מההפסד ואמר: "המשחק נגמר תוך עשר דקות. קיבלנו אדום, היינו חסרי אחריות. משם הייתה סוג של התפרקות, שחקנים השקיעו אבל זה לא כוחות מול 10 שחקנים. גם אם היו מביאים לפה את מוריניו הוא לא היה עושה תוצאות שונות".

כהן, שלהבדיל מתורג'מן הגיע מתוך המועדון ורואה אותה שוקעת במקום האחרון בטבלה, אמר שעדיין לא איבד את התקווה: "המצב לא טוב ולא מרימים ידיים, פחדתי מלהתפרק במשחק התחושות שלי לא היו רחוקות. שום דבר לא הלך, עשו לעידו לוי שבעה תפרים בראש. הכל היה פה וזה מה שקורה. כל מאמן שיהיה ברעננה, יבין והבין שזו המציאות של הקבוצה וצריך להתמודד איתה. אין קסמים, זו המציאות".

רק לפני מספר ימים תפס תורג'מן את מקומו של אופיר חיים על הקווים בהפועל כפר סבא. המאמן הטרי לא התעלם מהשבוע המטלטל שעבר על הקבוצה: "היה לנו שבוע לא קל. שחקנים היו מחוברים לאופיר חיים והוא עשה עבודה טובה. אבל כדורגל הוא דינאמי ואמרתי זאת גם לשחקנים. צריך להיות מקצוענים וכל אחד צריך לדאוג לקריירה שלו".

לקראת הפלייאוף התחתון, תורג'מן שניצח לראשונה את הפועל רעננה כמאמן הוסיף: "יש קבוצה מוכשרת, אבל צריך להבין את מידותינו. מתי שצריך להסתגר אז מסתגרים ומתי שצריך לצאת קדימה, אז זה מה שעושים". בראייה קדימה המאמן אינו מעוניין שהיכולת הזו תהיה חד פעמית ואומר זאת בבירור: "אני צריך עוד זמן להיות ולחוות את השחקנים כדי לדעת יותר. מגיע להם שאפו, הם עשו את ההבדל. אנחנו רק מכוונים אותם".

כובש השער השני, יהב אפריאט, התייחס גם הוא לתוצאה הטובה של קבוצתו: "אנחנו כל השבוע דיברנו שזה משחק העונה שלנו. זה היה משחק על כל הקופה מבחיתנו שמחים שניצחנו". אפריאט לא התעלם מהסיטואציה שנוצרה במועדון מהשרון ואמר: "לא חושב שיומיים אחרי שאופיר חיים עזב, זה מספיק בשביל שינוי כזה. אנחאנו מקצוענים וצריכים להבין שממשיכים הלאה ועכשיו עמיר פה. מה שהביא את הניצחון זה הרעב של השחקנים להישאר ליגה".