לאחר נזיפות וקיצוצים: גם הפועל כפר סבא שבה לשגרה

שחקנים העידו על שיחה קשה: "חוצפנים. תבואו לקראת הקבוצה"

גיל לוין
גיל לוין  10.05.20 - 21:42
תחילת כתבה

אחרי כל קבוצות הליגה, גם הפועל כפר סבא שבה היום (ראשון) לאימונים. כזכור, האווירה הייתה מתוחה לאחרונה בקבוצת התחתית בשל המשא ומתן בנוגע לשכר ולקיצוצים לתקופה הקרובה, אך היום הושג ההסכם המיוחל והירוקים מהשרון חזרו לשגרה.

על פי המתווה שדרש יצחק שום, כלל השחקנים יקצצו משכרם באופן הבא: שחקנים המשתכרים עד 10 אלפים שקלים בחודש יקצצו 20 אחוזים משכרם, בעוד שחקנים המשתכרים יותר יקצצו לא פחות מ-40 אחוזים. מנגד, המענקים על נקודות המופיעים בחוזי חלק מהשחקנים לא יפגעו. אולם, לא כולם מרוצים מהדבר ושחקני הקבוצה סיפרו כי בשיחה ארוכה שקיימו עם שום,  הבעלים נזף בשחקניו: "אתם חוצפנים. אני מצפה מכם לבוא יותר לקראת המועדון". כמו כן, אחד השחקנים סיפר: "יש תחושה שמנצלים את המצב".

בינתיים האווירה הייתה טובה באימון הראשון, כשבצוות המקצועי נערכים לתקופת הכנה מאתגרת של שלושה שבועות עד פתיחת הפלייאוף התחתון. עמיר תורג'מן מתכנן לשחקניו ימים אינטנסיביים הכוללים אימונים כפולים וכן גם משחקי אימון מול הפועל חיפה ומכבי פתח תקווה.

ברמה הגופנית, בצוות המקצועי התרשמו לטובה מהכושר של השחקנים אחרי תקופת הפגרה הארוכה: "המצב אמנם רחוק מלהיות אופטימלי, אבל שחקנים לא עלו במשקל וניכר כי שמרו על עצמם" סיפרו. מי שצפוי לשוב בהדרגה הוא לוואגה קיזיטו שעדיין מתאושש מהפציעה בשריר הארבע ראשי וצפוי להשתלב בהדרגה במהלך משחקי הפלייאוף.