אוראל דגני: "לא נורמלי לשחק 12 משחקים בחודש וחצי"

קפטן הפועל תל אביב ביקר את החזרה המהירה. וגם: קלינגר על אירופה והצעירים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.05.20 - 21:10
תחילת כתבה

בעוד שלושה ימים היא חוזרת וההתרגשות בשיאה. הפועל תל אביב תפתח את משחקי הפלייאוף העליון נגד מכבי חיפה באיצטדיון סמי עופר וההכנות כבר בשיאם. הערב (רביעי) האדומים קיימו מסיבת עיתונאים בה דיברו ניר קלינגר והקפטן, אוראל דגני. השניים התייחסו לחזרה הלא פשוטה לשגרה ולעתיד המועדון.

למרות שהבלם מאושר מהחזרה של הליגה, דגני נשמע חושש, כאשר נוצר לוח זמנים צפוף מאוד: "מתרגשים לחזור לשחק, התגעגנו לליגה. ציפינו לכך הרבה זמן. אנחנו מקווים להגיע מוכנים למשחק הקרוב ועובדים קשה בשביל זה. לדעתי היו צריכים לתת לנו יותר זמן להתכונן, זה הולך להיות לא נורמלי לשחק 12 משחקים בפחות מחודש וחצי".

ניר קלינגר, שפתח את מסיבת העיתונאים, דיבר את ההצהרה שהפועל תל אביב לא תשחק באירופה בעונה הבאה גם אם היא תזכה באפשרות: "הנושא של אירופה מבאס. ידענו את המציאות והיינו מוכנים אליה. זה משני לאפשרות שניקח תואר ונעשה דברים יפים בליגה. לצערי, זה לא תלוי בנו, צריכים להתמקד בפלייאוף ובמשחקי הגביע".

המאמן המנוסה התייחס גם לפגרה הארוכה שעשויה לעזור למועדון והתוכנית לשלב צעירים: "הפגרה נתנה לנו זמן לחשוב. כשאתה חושב לעומק אתה בדרך כלל מקבל החלטות נכונות בבסיס. שילוב צעירים במועדון זה דבר הכרחי. ראינו שיש מספר שחקנים מוכשרים וחשבנו שזה נכון לקחת אותם ולפתח אותם".

"רואים את זה בכל ליגה ובקבוצות הכי גדולות. זוהי החלטה נכונה והאוהדים גם מתחברים לזה. משה סיני ואני החלטתנו על זה בלי קשר למשבר הקורנה. יש לנו עכשיו רק מה להרוויח. יכול להיות שזה יפגע בנו במעט בטווח הקצר אך אני מאמין בשילוב הזה וההנהלה תומכת באופן מלא".

"כולם חווים אירוע לא מוכר. כרגע אנחנו מתכננים את החזרה לכושר באופן מלא ואופן שילוב השחקנים עם חמשת החילופים. בנסיבות שנוצרו עשינו את המיטב להתאמן, ניסינו להכין את השחקנים בצורה הכי טובה שיכולנו. לצערי קבוצות רבות ישלמו מחיר. קשה לחזור אחרי מספר חודשים, אני צופה פציעות".