גרסת קשטן: סילבס זעם על התספורת של מזרחי

צבע ורוד? לא במשמרת של המאמן. נס זמיר יפתח מול מכבי ת"א

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  29.05.20 - 13:34
תחילת כתבה

לאחר פגרה ארוכה ולא מעט דרמות מאחורי הקלעים, הפועל חיפה תפתח מחר (שבת) את הפלייאוף העליון ומצפה לה משחק חוץ קשה במיוחד, עם לא מעט נעדרים, נגד המוליכה מכבי תל אביב.

אבל עוד לפני המשחק, התרחש אירוע ביזארי באימון המסכם. חיים סילבס - בגרסת דרור קשטן - לא אהב את התסרוקת החדשה של הקשר, אופיר מזרחי, שצבע את שיערו לוורוד. המאמן העיר לשחקן על הצבע וטען שמדובר "חוסר רצינות", והיום הגיע השחקן עם שיער צבוע בשחור.

חיים סילבס ייאלץ להסתדר ללא לא פחות משבעה שחקנים: עדן בן בסט, גילי ורמוט, אופיר מזרחי, בן והבה, שניר טליאס ואפיק קטן, שייעדרו בגלל פציעות, ולירן סרדל שייעדר בשל כרטיסים צהובים. מנגד, סילבס קיבל בחזרה את ניסו קפילוטו, גל אראל ואלמוג בוזגלו שנעדרו תקופה ארוכה. בוזגלו, אגב, היה אמור לפתוח בהרכב אחרי חצי שנת היעדרות, אבל שינוי של הרגע האחרון דחק את נס זמיר ל-11 על חשבונו.

למעשה, סילבס ישמור על רוב ההרכב עימו פתח במשחקי טרום מגפת הקורונה. גיא משפתי ומיקי סירושטיין ימשיכו לשתף פעולה במרכז ההגנה, בעוד ניסו קפילוטו ימתין להזדמנות שלו על הספסל. קווין טאפוקו, סער פדידה והמושאל ממכבי תל אביב, תומר אלטמן, יפתחו בקישור, כשלצידו של בוזגלו בחלק הקדמי יפתחו גידי קאניוק ויאקוב סילבסטר.

אתמול באימון, סילבס ביקר את שחקניו על חוסר החדות שלהם ועל רמת הדריכות - אך השחקנים ציינו כי המסר חילחל והאימון היה בקצב גבוה. שוער הקבוצה, רן קדוש, שהיה בכותרות לא מעט במהלך הפגרה, חש אתמול בסיום האימון כאבים בברכו והוא ייעדר מהאימון היום. קדוש צפוי לעבור צילום בתחילת השבוע, כאשר אם הוא אכן לא יהיה כשיר למשחק מול התל אביבים - יוזמן לסגל במקומו שוער קבוצת הנוער, עמית סוארי.

בתוך כך, הקבוצה האדומים-שחורים מהכרמל ממשיכים לבנות ולהיבנות. סילבס עשוי לאבד את אחד מעמודי התווך שלו, מיקי סירושטיין, שהצטרף בחלון העברות וסייע לקבוצה להגיע לפלייאוף העליון. ביום ראשון תפוג האופציה של הפועל חיפה ומספר קבוצות בישראל ובאירופה כבר מתעניינות בשירותיו של הבלם. גם פרנסיסקו ג'וניור, שמתנגד לקיצוץ שהוצע לו ועשוי למצוא עצמו מחוץ לסגל למשחק הקרוב, מתרחק מהפועל חיפה.

ההרכב המשוער: יסמין בוריץ', דור מלול, גיא משפתי, מיקי סירושטיין, ניקולה גולאן (אלי בלילתי), קווין טאפוקו, סער פדידה, תומר אלטמן, גידי קאניוק, אלמוג בוזגלו ויאקוב סילבסטר.