קווין טאפוקו: הצרפתי יושאל לגרנובל

הקשר, ששייך להפועל ב"ש, עבר רשמית עם אופציית רכישה לליגה השנייה. הסכום: 200 אלף יורו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  29.05.20 - 22:32
(חשבון הטוויטר של גרנובל)
(חשבון הטוויטר של גרנובל)
תחילת כתבה

תחנה חדשה לקווין טאפוקו: שחקנה של הפועל חיפה ושייך להפועל באר שבע, יושאל לגרנובל מהליגה הצרפתית השנייה, עם אופציית רכישה תמורת סכום של 200 אלף יורו. טאפוקו יעזוב את הפועל חיפה, קבוצתו הנוכחית, לאחר משחקי הפלייאוף העליון, ובמועדון החיפאי התאכזבו מכך שלא ימשיך עונה נוספת. הקבוצה הצרפתית הודיעה על כך באופן רשמי הערב (שישי).

במעמד החתימה אמר טאפוקו: "רציתי לחוות משהו אחר. שיחקתי כבר בבלגיה, ביוון וגם בישראל, אבל הליגה הצרפתית היא משהו שעוד לא חוויתי. זה אתגר עבורי ועבור גרנובל, כי הם היו אלה שהתעניינו בי".

בעקבות המצב הלא פשוט אליו נקלעה ב"ש לאחר עזיבת אלונה ברקת והגעתו של הנאמן עו"ד יצחק יונגר, טאפוקו קיבל מסר לפיו הוא לא נמצא בתכניות של המועדון לעונה הבאה, ולאור רצונה של גרנובל בשחקן, התנהל בין הצדדים מו"מ באמצעות עו"ד שרבל ג'ובראן. למרות ששיחק חצי עונה בלבד במדי ב"ש, נציגיו הודו למועדון על היחס הג'נטלמני שהפגינו כלפיו.

טאפוקו בן ה-26, שעבר במחלקות הנוער בקבוצות דוגמת ליון ולה מאן (ואף רשם שלוש הופעות בנבחרת צרפת עד גיל 16) הסתובב בשורה של מועדונים בבלגיה ויוון, עד שבתחילת העונה שעברה הגיע להפועל חדרה. לאחר עונת פריצה מוצלחת, הוא נרכש ע"י באר שבע ומשם הושאל להפועל חיפה, במהלכה שיחק העונה עד התפרצות הקורונה. טאפוקו ישלים את המשימות של האדומים העונה, ויחזור לצרפת - ייתכן ולתמיד.