סוף לסיפור? אייל לחמן הודה: "הסתבכנו"

מאמן רעננה במינוס 9 אחרי כפ"ס. תורג'מן: "מרוצה מהגישה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.06.20 - 21:25
תחילת כתבה

אחרי שש שנים בליגת העל, בהפועל רעננה מתחילים להריח את הסוף. אף אחד שם לא יודה בכך בגלוי, אבל אחרי שגם הערב (שבת) היא הפסידה 2:0 להפועל כפר סבא, והפער מחוף מבטחים גדל עד כדי תשע נקודות - כשנותרו בסה"כ עוד 15 בקופה, הליגה הלאומית הולכת ומתקרבת עבור הבחורים של אייל לחמן.

המאמן הוותיק, בסה"כ שבועיים בתפקיד, תמיד נודע בזכות האמונה הגדולה שהוא משרה על חניכיו, אבל אפילו הוא הודה: "המצב הסתבך. הסתבכנו כבר בשבוע שעבר, שם לא לקחנו בחשבון שהקבוצה מתאמנת רק שלושה שבועות. אחרי שכל העונה נראינו רע בחלק ההגנתי, דווקא השתפרנו בזה - אבל נפלנו בהתקפה".

"הפתיחה שלנו היתה מצוינת", ניתח לחמן לאחר המשחק. "חטפנו כמות גדולה של כדורים, אבל גם איבדנו וזה חשף אותנו. לקחנו הימור גדול מאוד, אלו לא ימים רגילים, כי היינו חייבים לנצח. לא פשוט לנהל משחק ככה, היינו חייבים לשחק עם ארבעה בחלק הקדמי. חבל, כי עם קצת אחריות בחלק הקדמי, המשחק היה אצלנו בידיים".

מהצד השני, כצפוי, האווירה אצל עמיר תורג'מן שונה בתכלית. מאמן כפ"ס נשמע מעודד בסיום: "מרוצה מהשחקנים ומהגישה. אחרי שביום שני (נגד בני יהודה - 0:0) השחקנים הגיעו קצת חלודים, היום עשינו דברים יפים. עשינו דברים נכון, הבקענו וניצחון. אנחנו עדיין במאבק, וזה לא נגמר, אבל אני מרוצה מהשחקנים ומהגישה".

"אף פעם לא קל לחזור מפגרה כל כך ארוכה", השווה תורג'מן את המשחק הערב למשחק באמצע השבוע, "אז לא היינו חדים". לגבי שחקנים ספציפיים, הוא שיבח את שני הכובשים שלו - גרשון קופי ועומר פדידה: "קופי הוא בעל יכולות טובות מאוד, הוא הבין מה אני רוצה ולוקח על עצמו יותר; ופדידה זה פדידה, הוא אחד מעמודי התווך של הקבוצה. אבל זה לא רק הם, זאת כל הקבוצה".