"לא רצינו עוד 'סרט מלחמה' במ.ס. אשדוד"

רן בן שמעון אחרי ה-0:2 על הסקציה. זדה: "עדיין אופטימי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.06.20 - 23:58
תחילת כתבה

ביום שבו הוכרעה זהותה של יורדת אחת, האם גם היורדת השנייה בדרך? סקציה נס ציונה, שעשתה היסטוריה כשחזרה לליגת העל אחרי 51 שנה, מתקרבת לקץ המסע הקצר אחרי שהפסידה הערב (שבת) 2:0 למ.ס. אשדוד. הקבוצה של ליאור זדה רחוקה שלוש נקודות מקרית שמונה שמעל הקו האדום, וכבר לא תלויה בעצמה. מנגד, אשדוד קרובה להבטיח את הישארותה אחרי ניצחון חשוב נוסף, שבוע לאחר התבוסה 3:0 מול קרית שמונה.

"לא רצתי כך מאז גיל 17", צחק בסיום מאמן אשדוד רן בן שמעון. "באנו למשחק מול קבוצה מאומנת וטובה מאוד, ופחדתי להסתבך במקומות שלא צריך להסתבך בהם. עברנו מספיק מאקי תחתית עם אשדוד, כל שנה יש 'סרט מלחמה', מספיק עם זה קצת". עם זאת, כמו כל מאמן, הוא מצא גם את הסיבות לשיפור: "אפשר היה לגמור את המשחק הזה הרבה יותר מהר, מספיק שהיינו מקבלים גול ממוסא מאזו (שהחמיץ), והם היו חוזרים למשחק. אני מקווה במשחקים הבאים לאמן יותר טוב, וככה גם נצליח להגיע למטרות שלנו".

מנגד, ליאור זדה השתדל להישאר אופטימי. "אני עדיין מאמין", אמר מאמן סקציה נס ציונה למרות ההפסד והניצחון של ק"ש. "יש לנו עוד ארבעה משחקים. התוצאות היום לא היטיבו איתנו, אבל נתמקד בעצמנו, נתפקס, ננוח ונאושש את החבר'ה. נס ציונה תתן הכל עד הדקה האחרונה". מה באשר להחמצה של מאזו? "במשחק שעבר, הוא זה שניצח לנו את המשחק. לא מפילים שחקן על מצב כזה או אחר".

מי שהיה שותף לאנחת הרווחה של רב"ש, היה קשר קבוצתו, שלומי אזולאי: "נגד ק"ש היה לנו משחק לא טוב, אבל השבוע התאמנו טוב. ידענו שאם לא נשיג תוצאה טובה, נסתבך. אבל הפגנו מאמץ אדיר בהגנה ואני שמח שניצחנו". האם הם הבטיחו הישארות? "זה עוד מוקדם", הוא הודה. "אבל עשינו צעד גדול. משחק או שניים נוספים, ונסיים את העונה פה".