אנחת רווחה בנס ציונה: "הלחץ על ק"ש"

זדה אופטימי: "צריך לב חזק". וגם: הנתון המדהים של כוכב

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  19.06.20 - 09:33
תחילת כתבה

היא עלתה לליגת העל רק לפני שנה ורבים הספידו אותה עוד לפני המשחק הראשון אך לנס ציונה יש אופי חזק והיא לא תוותר בקלות. הכתומים נשמו לרווחה לאחר הניצחון הדרמטי על רעננה שהשווה את נקודותיה לשל קרית שמונה כאשר הפער מכפר סבא והקו האדום עומד רק על שלוש נקודות. "אנחנו עשינו את העבודה, עכשיו הלחץ על ק"ש": אמרו גורמים במועדון.

רז שטיין כהרגלו הגיע חד וכבש את שערו התשיעי העונה, אלא שלקראת הסיום ספגה נס ציונה שער שוויון והייתה קרובה להפסיד את המשחק, אלמלא הצלה גדולה של עומרי גלזר באחד על אחד מול עידן שמש. עמוק בתוספת הזמן נחלץ דור כוכב בפעם השנייה לטובת הקבוצה וכבש את שער הניצחון החשוב. מאז חידוש הליגה, הקשר כובש כל 59 דקות.

מאמן הקבוצה, ליאור זדה סיכם את הניצחון: "כשיש לחץ ויש הרבה מאוד לחץ צריך לדעת לנצח גם משחקים כאלה, צריך לב חזק. זאת הפעם הראשונה שהגענו פייבוריטים למשחק וידענו שזה לא יהיה פשוט. תצוגות כדורגל בתקופה הקרובה לא נראה, אנחנו משחקים למען המטרה".

עומרי גלזר שהצטיין במשחקים האחרונים הוסיף: "יש המון תחושות מעורבות. הגענו למצבים שלנו ויכולנו להכריע את המשחק מוקדם יותר. יש את הפתגם הידוע "מי שלא כובש סופג", אז נענשו גם הפעם מול רעננה ולמזלנו הצלחנו לנצל עוד מצב ולנצח 1:2. יש תחושה של כיף אחרי הניצחון וצריך להתקדם למשחק הבא מול בני יהודה".