הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רועי ריינשרייבר ישפוט בין ק"ש לנס ציונה

הבינלאומי שובץ לקרב התחתית החשוב: "לא לוקחים סיכון"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.06.20 - 13:32

"לא לוקחים סיכונים", כך הגדירו באיגוד השופטים את ההחלטה לשבץ את רועי ריינשרייבר, למשחק החשוב ביותר במחזור הקרוב: המפגש בין הפועל ק"ש לנס ציונה, קרב ישיר על ההישרדות בליגת העל. אוראל גרינפלד שובץ להיות שופט הוידאו הראשי. גרינפלד שביצע לא מעט טעויות כשופט וידאו, כשהאחרונה בינהם היתה במחזור הפתיחה של הפלייאוף התחתון בין בני יהודה להפועל כפ"ס, והוא יצטרך להיות במיטבו. על פי פרסומי הוועדה המקצועית טעה גרינפלד באותו משחק כשהמליץ על כרטיס אדום לשחקן בני יהודה.

לדרבי החיפני שחשוב בעיקר בגלל היוקרתיות שבו, שובץ עידן לייבה. דוד פוקסמן וגל ליבוביץ', שעמדו במרכז הסערה בדרבי התל אביבי בשבת, לא שובצו למחזור הקרוב. בעקבות אותו משחק פנה המנהל המקצועי של הפועל ת"א. משה סיני במכתב חריף לאיגוד השופטים בו תקף את השיפוט ודרש תשובות מיו"ר האיגוד רונית תירוש.

ניב שטייף ודרור כהן קיבלו משחק שני לנהל בליגת העל העונה. שטייף, בנו של מנהל פרוייקט שופטי הוידאו, שמוליק שטייף, שובץ למשחק בין מכבי נתניה להפועל כפ"ס ודרור כהן ישפוט במשחק בין הפועל רעננה היורדת לליגת הלאומית לבין בני יהודה.

יתר השיבוצים: איתן שמואלביץ' ישפוט את הפועל ת"א - הפועל ב"ש, שניר לוי את המפגש בין האלופה מכבי ת"א לבית"ר ירושלים, ואוהד אסולין את המפגש בין מ.ס. אשדוד להפועל חדרה.