אוהדי סכנין במסע התרמה להשארת אבו יונס

חשבון בנק לגיוס תרומות נפתח. וגם: מטרות הרכש של שביט

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.07.20 - 11:27
תחילת כתבה

בבני סכנין מנסים להתמודד עם המצב הכלכלי הלא פשוט בו נמצא המועדון, כשברקע הרצון של מוחמד אבו יונס לעזוב את הקבוצה - כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט. הנהלת המועדון קיימה פגישה עם ראש העיר, ד"ר ספואת אבו ריא, שהבטיח לתמוך בקבוצה ובסכנין ממתינים להעברת הכספים.

בנוסף, פתח המועדון חשבון בנק המיועד לתרומות של אוהדי הקבוצה. המועדון והאוהדים הוציאו קול קורא ברשתות החברתיות ונראה שיש היענות, כשעשרות אלפי ש"ח כבר הופקדו בחשבון. בהנהלת המועדון רואים חשיבות גדולה בהישארותו של אבו יונס בבני סכנין: "הוא עשה הרבה דברים טובים ומלבד הירידה, הקהל זכה לנחת ברב שנותיו. המועדון זקוק לאבו יונס ויעשה מה שצריך כדי שישאר".

המאמן, אלדד שביט עדיין לא חתם רשמית על חוזה לעונה הבאה ונראה שזה יקרה לאחר שימצא פתרון פיננסי לעתיד המועדון. שמות רבים מוצעים לסכנין שמעוניינת בקשר השייך למכבי חיפה, מוחמד אבו פאני. בלם בית"ר ת"א/בת ים, פאדי נג'אר שגדל במכבי תל אביב, עשוי להצטרף.

מלבד זאת, במועדון רוצים לראות את מוטי מלכה ממשיך לעונה נוספת, לאחר שהיה ממצטייני העונה. מלכה מעוניין בשדרוג חוזהו לעונה הבאה ופגישה צפויה להתקיים עם שובו מחופשה פרטית. לעומתו, בן תורג'מן נפרד מהשחקנים ויעזוב אחרי חצי עונה בלבד, הוא מבוקש בנוף הגליל.