המועמדים להפועל ב"ש: ניסו אביטן, סלובודאן דראפיץ' או מרקו בלבול

אקס רעננה המועדף בקרב האוהדים. היום שאחרי יוסי אבוקסיס

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.07.20 - 09:39
תחילת כתבה

יוסי אבוקסיס אמנם עוד לא מונה למאמן נבחרת ישראל, אבל אם שחקני הפועל ב"ש היו צריכים עוד סימן לכך שמשחק הגביע נגד מכבי פ"ת היה האחרון תחת המאמן הם קיבלו אותו; בשיחות החתך אליהן הוזמנו השחקנים אחד אחרי השני, ישב בחדר רק אליניב ברדה שכבר מתרגל לתפקיד הבא שלו, המנהל המקצועי של הפועל ב"ש.

ברדה הדגיש בפני השחקנים שהוא לא אחראי על הצד התקציבי ותפקידו הוא רק להחליט מי מבין השחקנים יישארו בעונה הבאה, אך באותה נשימה, כן העביר מסר לשחקנים שעליהם לבוא לקראת המועדון ולקצץ משמעותית.

לפני השיחות, אסף אבוקסיס את השחקנים ואמר: "אני לא יודע אם אשאר או לא. כרגע זו לא שיחת פרידה ואנחנו אמורים להיפגש עוד שבועיים, אבל אני לא יודע מה יהיה". מצידם של שחקני הקבוצה נאמר: "אם הוא היה נשאר, אז הוא היה לוקח חלק באותן שיחות".

במידה שאבוקסיס יעזוב לנבחרת ישראל כפי שמסתמן, אחד מהשלושה: ניסו אביטן, סלובודאן דראפיץ' או מרקו בלבול יתמנו לתפקיד. נראה שלאביטן, יליד העיר ומי שמקורב לברדה והמנכ"ל אסי רחמים הסיכויים הגבוהים יותר להתמנות לתפקיד. בקרב האוהדים ישנו רצון לראות את אביטן בתפקיד.

בלי קשר אם יתמנה או לא, הכוונה בקבוצה היא להשאיל את בנו רואי אביטן, כדי שיתחשל ויצבור דקות משחק, משמעותיות כחלק מהרצון לאפשר לשחקני בית להתפתח ולחזור בשלים יותר.

עוד בצוות המקצועי, גיורא אנטמן או איתי זילפה הוזכרו כמועמדים לעמדת מאמן השוערים, אחרי עזיבתו של גיא ויזינגר שהלך עם ברק בכר למכבי חיפה. את דרור שמשון שהיה מוערך מאוד על ידי השחקנים טרם הוחלט מי יחליף אבל אם דראפיץ' ימונה, יניב מדר יגיע איתו.

בגזרתה של אלונה ברקת, שחקנים בקבוצה הופתעו מדבריה של בעלת המועדון. אתמול במגרש פתוח, אמרה ברקת: "אני הבעלים של הפועל ב"ש. לא אנקוב במחיר עד שיגיע רוכש רציני. אני בקשר עם ההנהלה". אחד השחקנים אמר: "אמרנו לאורך כל הדרך שאלונה לא עזבה והיא עדיין מעורבת".