הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פרסום ראשון: מכבי חיפה במו"מ עם וויליאם אגאדה

יהלום בדרך לכרמל: הירוקים מתכוונים להחתים את כוכב הלאומית כהשקעה עתידית ולהשאיל אותו בעונה הקרובה. החלוץ הבקיע 15 שערים במדי הפועל קטמון ב-2019/20

מוטי פשכצקי ויגאל גולדשטיין  16.07.20 - 09:35

פרסום ראשון: כוכב הליגה הלאומית וויליאם אגאדה מתקרב למכבי חיפה. הירוקים החלו במו"מ עם הפועל קטמון לצירופו של החלוץ הניגרי בן ה-20 כהשקעה לטווח ארוך ומקווים להשלים את העסקה עוד היום (חמישי). מנכ"ל האדומים אורי שרצקי אישר כי אכן מתנהלות שיחות.

בראש ובראשונה, המטרה של מכבי חיפה תהיה להשאילו על מנת שיצבור נסיון נוסף לפני שיהיה חלק מהסגל של ברק בכר. נכון לעכשיו, הירוקים מחזיקים בשבעה זרים, כשסקו טורה שחוזר מהשאלה בסקציה נס ציונה יכלל במכסה בעוד איקוום אוטין צפוי לעזוב.

אגאדה הגיע בקיץ 2018 למחלקת הנוער של הפועל קטמון, כשבעונתו הראשונה היתה זו מכבי תל אביב ששמה עליו עין - ובחודש דצמבר, אחרי שכבש שמונה שערים בשבעה משחקים במדיה של קטמון הצעירה, הוא עבר לצהובים וסיים את העונה עם 22 שערים בכל מסגרות הנוער.

בעונה שעברה, הוא עלה לראשונה לבוגרים בקטמון, וכבש 11 שערים בכל המסגרות. העונה היו לו כבר 15, מה שהציב אותו במקום השלישי בטבלת מלכי השערים של הלאומית (אחרי דובב גבאי וגיל יצחק).