מיכה ואצילי טרם הוזמנו לבדיקות הרפואיות

מכבי תל אביב נערכת לאימון הראשון. ואן לוון עשוי לאמן באלוף האלופים

תומר לוי
תומר לוי  19.07.20 - 06:55
תחילת כתבה

עדיין ללא מאמן, מכבי תל אביב תערוך ביום שלישי את האימון הראשון שלה לעונת 2020/21. כרגע, מסתמן שפטריק ואן לוון יעביר ויפקח על אימוני האלופה ומי שיהיה אחראי לכושר של השחקנים (עד שיגיע מאמן עם צוות משלו) יהיה מאמן הכושר יוסי זיגדון.

החל מאימון הפתיחה, הצהובים יחלו בהכנות לקראת משחק אלוף האלופים מול מחזיקת הגביע מב"ש, שייערך בשמיני באוגוסט. למחרת, בתשיעי באוגוסט, צפויה להתקיים באופ"א הגרלת שלב המוקדמות הראשון של ליגת האלופות, שתקבע את זהות היריבה אותה תפגוש מכבי למשחק יחיד ב-18/19 באוגוסט.

מכבי ת"א החלה לערוך בדיקות רפואיות בשישי והשחקנים אמורים גם לעבור בדיקות קורונה. נכון לעכשיו, עומר אצילי ודור מיכה לא קיבלו הזמנה לבדיקות ונראה שעד תחילת האימונים יבקשו השניים לקבל תשובות לקראת העונה שבפתח. אגב, גם אייל גולסה ואיתי שכטר לא קיבלו בינתיים הזמנה, זאת בגלל שהם נחשבים לשחקנים חופשיים, אבל האלופה תגיש להם הצעה לחוזה חדש כמו גם לשרן ייני.

במכבי ת"א מקווים למנות מאמן כמה שיותר מהר. בין השמות שהוזכרו נמצאים איוון יובאנוביץ', יורגוס דוניס שמסיים היום (ראשון) חוזה בפנאתינייקוס וגם גונסלו גרסיה שאימן את טוונטה, אבל ייתכן שישנם מועמדים נוספים. במידה שהצהובים עדיין לא מצאו מאמן הרי שמי שייבחר יצטרך לשהות בבידוד לפני שיוכל להדריך את הצהובים ובהתחשב בלו"ז, ואן לוון יהיה זה שיכין את האלופה למשחק אלוף האלופים מול הפועל באר שבע, לפחות בשלב הראשון ועשוי להדריך אותה.

הזרים שאמורים להתחיל את האימונים יחד עם מכבי ת"א ועדיין נמצאים בארץ הם אנריק סבוריט, אנדרה ג'ארלדש - שבמועדון עושים מאמצים להשאיר אותו - ואנדראס יאניוטיס שנמצא תחת חוזה. אגב, אם יצליחו להשתחרר מחוזהו, עשוי דניאל פרץ לשמש העונה בתור השוער השני.

ומה בגזרת המושאלים? עדן קארצב ייחל את האימונים עם מכבי ת"א וכמוהו גם מתן בלטקסה, שעשה כבר בדיקות רפואיות כמו חלק מהשחקנים.