דוניס אישר: "יש התעניינות מצד מכבי ת"א"

המאמן נפגש עם אנגלידיס. ומאילו עוד קבוצות קיבל הצעה?

תומר לוי
תומר לוי  20.07.20 - 20:24
תחילת כתבה

כשהיא עדיין ללא מאמן, ובידיעה שקיים חוסר ודאות בנוגע לתקציב ולזהות השחקנים שיישארו במועדון, מכבי תל אביב תפתח ביום שלישי את אימוניה לקראת עונת 2020/21. פטריק ואן לוון, המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, הוא זה שאמור להעביר את האימונים ואף לעמוד על הקווים במשחק אלוף האלופים מול הפועל באר שבע, אלא אם ימונה מחליף לוולדימיר איביץ' עד אז.

נכון לרגע זה, ישנם שני מועמדים קונקרטיים לאימון האלופה: הראשון, איבן יובאנוביץ', האיש שאחראי על המסע הקסום של אפואל ניקוסיה לרבע גמר ליגת האלופות ב-2011/12 וכיום נמצא ללא קבוצה. השני, יורגוס דוניס, צפוי לעזוב את פנאתינייקוס היוונית שסיימה את העונה אמש. שניהם, אגב, כבר נפגשו עם ג'ק אנגלידיס - אבל נכון לעכשיו אין סיכום בין הצדדים, וייתכן שהצהובים יבדקו מועמד נוסף.

בראיון לתקשורת היוונית, יורגוס דוניס אישר את ההתעניינות מצד האלופה הישראלית, וסיפר כי קיבל הצעות גם מהאדרספילד האנגלית וכן מאל-הילאל מערב הסעודית. "אני רוצה לאמן קבוצה באירופה. אולי בשבוע הבא כבר אדע יותר לגבי העתיד שלי", אמר המאמן בן ה-50.

במקביל, נשאלת השאלה מה יעלה בגורלם של עומר אצילי ודור מיכה? השניים, כידוע, לא קיבלו זימון לבדיקות הרפואיות של הצהובים, ואם לא יקבלו זימון גם לאימון הפתיחה - עושה רושם שמדובר בהצהרה מבחינתו של מיץ' גולדהאר. אם כי, מצד שני, גם אייל גולסה, איתי שכטר ושרן ייני עדיין לא קיבלו הצעות להמשך, כך שקשה לדעת מה יוליד יום.

בתוך כך, השוער הצעיר, דניאל פרץ, אמנם נמצא עדיין בבידוד - אך אובחן כשלילי בבדיקת הקורונה שעבר. הוא ייעדר מאימון הפתיחה של הצהובים, וייצטרף בהמשך לשאר חבריו באימוני הקבוצה.