בכר החליט: שועה יפתח את האימונים עם מכבי חיפה

התנהגות טובה של החלוץ תשאיר אותו במועדון הירוק גם העונה, משום שהמאמן מעוניין בו מקצועית. וגם: איקוום אוטין עשוי לעבור בהשאלה לבני סכנין אם זו תשלים את שכרו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.07.20 - 12:41
תחילת כתבה

האם ירדן שועה ישאר במכבי חיפה למרות הכל? ברק בכר החליט שהחלוץ יפתח את האימונים במועדון הירוק כשהתנהגות טובה תשאיר אותו בו. המאמן מעריך אותו מאוד ומעוניין בו מבחינה מקצועית ולכן יעניק לו צ'אנס להוכיח את עצמו ולא לעזוב בהשאלה.

בתוך כך, מכבי חיפה ממשיכה בהכנותיה לקראת החזרה לאימונים. ברק בכר בעיקר עובד על גיבוש הסגל לעונה הבאה, כאשר עתידם של מספר שחקנים במועדון טרם ידוע. הראשון הוא סינטהאו סלליך. הקשר שמחוזר גם על ידי הפועל באר שבע, סירב להצעה הראשונית שקיבל ממכבי חיפה ובמועדון לא מתכוונים בשלב זה לעלות את הסכום שהוגש לו.

חוץ מסלליך, אקיוום אוטין דורש ממכבי חיפה להשלים את שכרו בבני סכנין כתנאי למעברו בהשאלה. סוכנו של השחקן שוחח עם אנשי המועדון, אסף בן דב ורועי שני, והעביר את המסר כי הוא לא פוסל מעבר לסכנין, אך גם לא מוכן להיפגע כלכלית. הדרישה נובעת משיחות שנעשו כבר עם הנהלת בני סכנין, שהודיעו שישלמו פחות ממה שהמגן מרוויח בכרמל.

סוכנו של המגן דיבר על השאיפות של הניגרי, שלא כל כך מצא את מקומו תחת מרקו בלבול: "הרצון שלנו הוא למצוא קבוצה בחו"ל אם במכבי חיפה לא רוצים אותו, אבל לא פוסלים גם הישארות בארץ", אמר הסוכן.

אוטין אגב לא יצא לניגריה בפגרה, בשל היעדר טיסות, לכן הוא לא נמצא בבידוד ורשאי לצאת לאימונים שייחלו ביום ראשון בכפר גלים.

עוד שחקן זר שמעמדו מעורער מאוד בחיפה הוא טרנט סייסברי. במועדון אין שביעות רצון מהיכולת של השחקן, אבל כל עוד לא יגיע בלם זר אחר במקומו, האוסטרלי יישאר.

הבלם, שמחזיק בחוזה לעונה נוספת ינסה לשכנע את ברק בכר שמגיע לו להישאר והוא יקח חלק באימון הפתיחה.  מי שייעדרו מהאימון הראשון הם אלו שחזרו בשבוע שעבר מחופשות בחו"ל וביניהם צ'ארון שרי, יאניק וילדסחוט וג'וש כהן.