המלחמה החלה? דן איינבינדר מחוץ לסגל בית"ר ירושלים

במועדון לוחצים על הקשר לקצץ בשכרו. כל הסגל עבר בבקרה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.08.20 - 15:36

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

עליית שלב במלחמה בין בית"ר ירושלים לדן איינבינדר על הקיצוץ בשכר. הקשר, שתורגל בהרכב למשחק גביע הטוטו מול הפועל תל אביב (21:00, שידור ישיר ב-5SPORT), נגרע מהסגל ברגע האחרון. כזכור, המועדון מעוניין שהוא יירד בשכרו או שימצא לעצמו קבוצה חדשה. כרגע הצדדים לא הגיעו לידי סיכום, ולכן הוחלט להוציא אותו מהסגל.

  • הערב, 20:45, שידור ישיר ב-5SPORT: בית"ר ירושלים נגד הפועל תל אביב בגביע הטוטו

בינתיים, חדשות טובות למועדון מכיוון הבקרה. היום הודיעה הקבוצה כי כל הסגל עבר, והמשמעות - אוראל דגני יוכל לפתוח בהרכב נגד האקסית. הבלם יערוך את הבכורה בצהוב-שחור נגד האקסית, אותה עזב רק בקיץ האחרון. שחקן בבית"ר אמר על הרכש החדש: "דגני מנסה לשמור על קור רוח ולא להתרגש, הוא שחקן ותיק שכבר עשה מעברים מתוקשרים". גם העובדה שאין קהל תקל על הבלם שהיה אחד מהשחקנים האהובים אצל האדומים.

מלבד דגני גם אורן ביטון יערוך הופעת בכורה בבית"ר ירושלים. המגן השמאלי שהגיע מבית"ר ירושלים יפתח בהרכב. במסגרת הרוטציה של לוי, אופיר קריאף, אורי מגבו, תמיר עדי ועידן ורד צפויים לרדת לספסל. לירן רוטמן יקבל הזדמנות בהרכב. הרכש השלישי, גליאופילו האסלביינק יהיה בסגל וצפוי לקבל דקות ראשונות.

מלבד המשחק, במועדון עוסקים בחיזוק הסגל. ההחלטה בעניינו של עומר אצילי מתעכבת. משה חוגג טרם גיבש החלטה בנושא ונמצא בסבב התייעצויות. ככל הנראה לפרקליטות יהיה משקל רב בהחלטה, שכן במידה והתיק ייסגר ניתן יהיה לקדם את מהלך הצטרפותו של קשר מכבי תל אביב.

בנוסף, בבית"ר מעוניינים לצרף מגן ימני במקום אנטואן קונט שצפוי לעזוב. דור מלול מהפועל חיפה קיבל מסרים בתקופה האחרונה ונראה כרגע כמועמד המוביל. אם יחתום, זו תהיה קדנציה שנייה במועדון.

ההרכב המשוער: איתמר ניצן; שי קונסטנטין, אוראל דגני, דייגו ורדסקה, אורן ביטון; תמיר עדי, עלי מוחמד, חנן ממן; לירן רוטמן, אלירן עטר ושלומי אזולאי.