מ.ס. אשדוד במו"מ עם נרסיסו אוריאנה

הקשר מאל סלבדור על הכוונת. בן זקן נקנס ב-5,000 ש"ח

גיל לוין
גיל לוין  03.09.20 - 09:06
תחילת כתבה

מ.ס אשדוד החלה את הפגרה עם מטרה אחת לפניה: חיזוק הקבוצה, ולא רק מנטאלית. בזמן שרן בן שמעון עורך לא מעט שיחות קבוצתיות ואישיות עם שחקניו, בהנהלת המועדון שוקדים כבר על חיזוק ומעוניינים לצרף קשר זר, כשלערוץ הספורט נודע כי משא ומתן מתנהל עם נרסיסו אוריאנה.

הקשר האחורי בן ה-25 שיחק בשניים מהמועדונים הגדולים באל סלבדור, הוא החל את דרכו באיסידורו מטאפן ובקיץ 2017 עבר לאליאנזה, כשעם האחרונה לקח שתי אליפויות. כמו כן, לזכות השחקן 27 הופעות בנבחרת אל סלבדור, במדיה כבש פעם אחת.

במקביל, בשורות טובות לג'קי בן זקן מבית הדין המשמעתי, לאחר שזוכה מהעלבת שופט, זכר אותו הפסד לעירוני ק"ש. מנגד, נקנס המועדון בכ-5,000 שקלים בגין התנהגות בלתי הולמת. בית הדין אף הוסיף והזהיר את בן זקן מפני כל התנהגות שתתפרש כעבירה משמעתית כלפי השופט והציב קנס של 10 אלפים שקלים על תנאי.

כמו כן אתמול נערך משחק אימון ראשון לפגרה מול הפועל ירושלים. המשחק נפתח בשליטה של אשדוד וכבר בדקה ה-9 קרן של שלומי אזולאי הגיעה לננאד סבטקוביץ׳ שנגח לשער והעלה את הקבוצה ל-0:1. אך האדומים השוו רגע לפני תום המחצית הראשונה.

במחצית שנייה החליט בן שמעון לרענן את ההרכב ודין דוד שהחליף את שגיב יחזקאל נתן לאשדוד שוב את היתרון כשכבש מהרחבה. בדקות הסיום יוני סיסאי הצעיר העלה את הקבוצה ל-1:3, לאחר מהלך קבוצתי. יש לציין שיואב ג'ראפי פתח בשער, והוא צפוי לשוב לסגל של בן שמעון מול הפועל ת"א האקסית, במחזור השני לליגה.