הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גרינפלד יהיה השופט הרביעי בגמר הסופר-קאפ

יקח חלק במשחק בין באיירן לסביליה. טפר: "גאווה גדולה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.09.20 - 11:50

פרסום ראשון. שיבוץ יוקרתי במיוחד לאוראל גרינפלד: השופט הישראלי הבינלאומי, שכבר לקח חלק במפעלים הבכירים ביותר באירופה, יהיה השופט הרביעי במשחק הסופר-קאפ בין באיירן מינכן לסביליה, שייערך ב-24 בספטמבר בבודפשט.

גרינפלד יצטרף לשופט הראשי אנתוני טיילור (אנגליה) ולעוזרי השופט, ג׳ארי בסוויק ואדם נון. המשחק, שיהיה יריית הפתיחה של עונת הכדורגל האירופי, יהיה הראשון בנוכחות קהל תחת תחום האחריות של אופ"א. במסגרת הפיילוט, יהיה אפשר להכניס 30 אחוזים מתכולת האצטדיון.

"זו גאווה גדולה לאיגוד השופטים ולהתאחדות לכדורגל", אמר יריב טפר, מנכ״ל איגוד השופטים, על המינוי היוקרתי. "אני מאמין כי השיבוץ יוביל בהמשך לשיבוצים מבטיחים של אוראל. ההשתייכות של אוראל לדרג העילית של השופטים באופ״א היא תעודת כבוד עבורו ועבור הכדורגל הישראלי כולו, כך גם התקדמות השופטים האחרים שלנו ברמה הבינ״ל.  זאת בשורה מבטיחה לקראת השנה החדשה".

בתוך כך, שיבוץ שופטי ליגת העל למחזור הקרוב פורסם. לירן ליאני, שימשיך לרצות את ההשעייה, ייעדר שבוע שני ברציפות. גם לייבה ואסולין שילמו מחיר על הקיפוח של כפ"ס בהפסד למכבי פ"ת. למעשה, עושה רושם שמדיניות ההשעיות צוברת תאוצה העונה. אם בעונה שעברה רק שופטי ה-VAR היו משלמים את המחיר, אזי שהשנה גם על טעויות במגרש משלמים. אחרי שני מחזורים, חמישה שופטים הושעו עד כה. בן אברהם ישפוט במשחק המרכזי מכבי ת"א למכבי נתניה.