הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סוגרות פינה: מטרות הרכש שנותרו לקבוצות ליגת העל

ישנם כמה סגלים שכבר סגורים, אבל יש כאלה שעדיין מנסות לנצל את ההארכה של החלון ולצרף שחקנים שוברי שוויון עם הבאזר. מהשחקן שיעזוב את מכבי חיפה ועד למי שרוצה ניר קלינגר לצרף להפועל ת"א בכפוף למצב הכלכלי. עושים לכם סדר לקראת חידוש הליגה

כתבי אתר ערוץ הספורט  18.10.20 - 21:40

ביתר הליגות באירופה, חלון הקיץ כבר נסגר מזמן, אבל בישראל כמו בישראל, החוקים שונים. 14 הקבוצות עדיין יכולות טכנית להתחמש עד בסמוך לחידוש העונה. אז רגע לפני שאנחנו שוב יוצאים לדרך וברגעים האחרונים, זה זמן לבדוק מהן מטרות הרכש של כל אחת מהן. צפו לפעילות, בערך.

מכבי ת"א - בניית הסגל הושלמה.

בית"ר ירושלים - בניית הסגל הושלמה, אבל הצהובים שחורים עדיין עשויים לצרף את חלוץ הפועל עכו רז טוויזר כהשקעה לעתיד.

הפועל באר שבע - בניית הסגל הושלמה, אבל בחלון הבא נאור סבג ונועם גמון צפויים לעזוב.

מכבי נתניה - בניית הסגל הושלמה.

מכבי חיפה - יהאב אל עביד הוחתם, טאלב טוואטחה חזר וגם חוסה רודריגס שב ארצה על מנת ללבוש ירוק ובכך הסגל של הירוקים הושלם. למרות זאת, יהב גורפינקל צפוי לעזוב בהשאלה. מסיים חוזה בסוף העונה, רוצים שיאריך ויושאל.

בני סכנין - הקבוצה מהמגזר מחפשת קשר אחורי זר ושחקן התקפה ישראלי. שחקן הכנף הקולומביאני סבסטיאן ולאסקס סיכם ואמור לחתום בכפוף לבדיקות רפואיות. אמרי וולשמן מתנדנד.

הפועל חדרה - בניית הסגל הושלמה.

הפועל ק"ש - בניית הסגל הושלמה.

הפועל ת"א - תלויה בעיקר בכסף. ניר קלינגר משווע לחיזוק והיה שמח לצרף את שלומי אזולאי או דן איינבינדר, אבל הקשיים הכלכליים עלולים למנוע ממנו לעשות זאת.

מכבי פ"ת - מחפשת חלוץ זר.

מ.ס אשדוד - מחפשת קשר מרכזי זר.

הפועל כפ"ס - לא תתנגד לקשר ישראלי, אבל לא תצרף אחד בכל מחיר.

הפועל חיפה - מחפשת מגן שמאלי זר וגם קשר התקפי - ככל הנראה חנן ממן שצפוי לשוב לכרמל. בנוסף, חיים סילבס עשוי לוותר על שחקן התקפה והגנה.

בני יהודה - הסגל סגור כמעט לחלוטין. עשויה להתחזק גם בחלוץ, אבל הסיכויים לכך קלושים.