הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

משחק בינלאומי אחרון לאיתן שמואלביץ'

אחרי 9 שנים באירופה, השופט הבכיר מעביר את התג

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.11.20 - 06:48
תחילת כתבה

פגרת הנבחרות גרמה למאמני ליגת העל לאפשר מנוחה לשחקנים שלהם בסוף השבוע, אבל מי שלא נחו, הם חלק משופטי הסגל הבכיר שישפטו במסגרות הבינלאומיות.

השופט הבינלאומי איתן שמואלביץ' יערוך את הופעתו האחרונה כשופט בעל תג בינלאומי. מיד לאחר המשחק, התג שלו יעבור לשניר לוי. שמואלביץ' יסיים קריירה של 9 שנים כבינלאומי ויכול להסתכל אחורה בגאווה כשהגיע עד לדרג 2 באופ"א.

כבר בתחילת דרכו ניהל משחקים במוקדמות מונדיאל ושלב הבתים של הליגה האירופית. ב-2015 שפט את חצי גמר ליגת אלופות לנוער וברזומה שלו ניהול משחקים של נבחרות כמו אירלנד, יוון ובולגריה ומועדונים כמו פיורנטינה, דינמו מוסקבה, ריאל סוסיאדד, אברדין, לגיה ורשה, פרנצווארוש ומידיוטלנד.

שמואלביץ' בן ה-42 ישפוט במשחק בין מונטנגרו לקפריסין, כשהצוות יכלול את הקוונים שגיא מצמבר ותום עדי. אלי חכמון ישמש כשופט הרביעי.

אוראל גרינפלד שובץ לשפוט את המשחק בין פולין להולנד ביום רביעי הקרוב במסגרת דרג A בליגת האומות.  אל גרינפלד יצטרפו עוזרי השופט רועי חסן ועידן ירקוני, וגל לייבוביץ' ישמש כשופט רביעי.

בנוסף, יגאל פריד שובץ למשחק נבחרות עד גיל 21. השופט הצעיר ייצא לבוסניה שם יפגוש את הנבחרת המקומית מול הנבחרת של בלגיה. מתי יעקובוב ונתי דותן ישמשו כקוונים, בעוד ארז פפיר יהיה השופט הרביעי. מאוחר יותר היום יידע גם אוראל גרינפלד לאיזה משחק נבחרות שובץ.