מתאוסיניו חיובי לנגיף, חזרתו לארץ נדחתה

בבית"ר ציפו לשובו של הברזילאי. וגם: הדדליין מהוועדה

תומר לוי
תומר לוי  15.01.21 - 14:08
תחילת כתבה

בבית"ר ירושלים ציפו בכיליון עיניים לחזרתו ארצה בסוף השבוע של מתאוסיניו, ששהה בתקופה האחרונה בברזיל, שם עבר טיפולים בפציעה שמנעה ממנו עד כה לערוך הופעת בכורה בצהוב-שחור. ובכן, אנשי המועדון מהבירה יצטרכו לחכות עוד קצת - כי השחקן ממשיך לסבול מחוסר מזל.

מבית"ר נמסר היום (שישי ) כי מתאוסיניו, שהיה אמור לנחות בישראל במוצאי שבת, נמצא חיובי לקורונה בבדיקה שנעשתה לו לפני העלייה למטוס. "אנו מאחלים לו החלמה מהירה וכאשר יחלים, יחזור ויצטרף לאימוני הקבוצה בהקדם האפשרי", נכתב בהודעת המועדון.

הכדורגל הישראלי אמנם ישוב לפעילות מלאה רק בסוף השבוע הבא, אבל לבית"ר ירושלים בפרט אין זמן לנוח. במועדון עושים מאמצים להשלים את עסקת העברת 50 אחוזים מהבעלות לידיו של השיח' חמד בן חליפה, כאשר הדד-ליין שהוצב על ידי הוועדה להעברת זכויות הוא ב-24 בינואר.

כזכור, חברי הוועדה ביקשו הצגה של תעודת יושר מהשיח'. במידה שהמסמכים לא יוגשו עד 24 בינואר, הוועדה לא צפויה לאשר את העסקה. אם המהלך יפול בסופו של דבר והזכויות יישארו במלואן אצל משה חוגג, בבית"ר יבחנו דרכים אחרות שבהן בן חליפה יוכל לתרום למועדון, אבל לא ברור כרגע באיזה אופן ואם השיח' יסכים לכך.

בעוד בבית"ר בונים על מתאוסיניו, מי שאולי לא ילבש שוב את המדים הצהובים-שחורים הוא אנטואן קונטה. במועדון מהבירה מקווים למכור את המגן הצרפתי, זאת כדי לחסוך את משכורתו הגבוהה ומתוך הבנה כי אין בכוונתו לחדש את החוזה בבית"ר.