הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הגעגוע השפיע: כך חזר אלחמיד להפועל ב"ש

השיחה עם ברקת, המו"מ מול סלטיק והחוזה. המגן שוב אדום

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  07.02.21 - 07:50
תחילת כתבה

"לא יכול יותר. אני מתגעגע להיות עם הילד והאישה. אני פה כל היום לבד ולא יכול לתת את האמה אחוז שלי, כשאני לא במצב רוח" - המשפט הזה של חאתם עבד אלחמיד לסוכנו דודו דהאן בשלישי האחרון טרף את הקלפים. הסוכן, שנמצא בקשרי ידידות טובים עם אלונה ברקת העביר לה מיד את המסר. הבעלים, שחזרה לעניינים ולעמוד בפרונט ידעה שהיא צריכה לשוב עם בשורה, ואלחמיד זו בשורה. גם כלכלית, גם מקצועית.

השיחות היו על בסיס יומיומי. גם עם אלחמיד שהביע נכונות מלאה לחזור וגם עם הנהלת סלטיק כדהאן על תקן המתווך. תחילה ב"ש הציעה לשאול את השחקן עם אופציה לרכישתו בקיץ, אבל הסקוטים סירבו. הם הסבירו שהסיכוי שלהם לזכות באליפות עשירית ברציפות, דבר שהציבו להם למטרה בתחילת העונה, כבר לא יקרה ולכן הם מחפשים למכור שחקנים ולהתכונן לעונה הבאה.

בסופו של דבר, הסקוטים ביקשו 1.2 מיליון יורו ואחרי שאלחמיד ניהל שיחה מלב אל לב עם בכירים במועדון והמאמן של סלטיק ניל לנון, הוחלט להוריד מעט מהסכום כדי ליצור פשרה שתהיה מקובלת גם על הקבוצה הישראלית. ההצעה של ברקת דיברה על 300 אלף דולר, משום שבמועדון לא משלמים ביורו ועל אף שאלחמיד ידע שהוא מפסיד לא מעט, הרצון להיות עם האישה מנאר והבן אותם לא ראה כבר תקופה, שווים יותר מכסף.

כדי שהעסקה תצא לפועל לאלחמיד הובהר כי לא יקבל חוזה עם סעיף יציאה, אבל יזכה לחוזה ארוך טווח של שלוש שנים וחצי. השחקן עוד ניסה להתעקש, אבל גם הוא היה צריך להגיע לפשרה. אלונה ברקת שוחחה עם המגן אישית והוא גם צפוי להיות הקפטן השני אם מיגל ויטור יישאר במועדון. במידה שלא הוא עשוי לקבל את הסרט.