ללא סעיף יציאה: בן שמעון חתם ל-3.5 עונות באשדוד

למרות הגישושים מצד ברקת ובאר שבע, המאמן הבטיח את עתידו בקבוצה עם חוזה שלא יאפשר עזיבה ל"מועדון בארץ או מעבר לים". בן שמעון: "ממוקד ומצפה לאתגרים הגדולים"

גיל לוין
גיל לוין  16.02.21 - 10:34
תחילת כתבה

למרות הרצון של אלונה ברקת לראות את רן בן שמעון מאמן את הפועל באר שבע, נראה שהמאמן לא צפוי לעזוב בקרוב את מ.ס. אשדוד. הקבוצה הודיעה הבוקר (שלישי) כי בן שמעון חתם בקבוצה לשלוש עונות וחצי, בחוזה שלא כולל סעיף יציאה.

"ההסכם החדש אינו מאפשר יציאה למועדון אחר בארץ או מעבר לים במהלך תקופת ההסכם", נכתב בהודעת המועדון. "בכך שמו הצדדים סוף לשמועות שנפוצו לאחרונה באשר לאי הבהירות לגבי עתידו המקצועי של רן. החתמתו של רן לשנים הבאות מעידה על ההערכה המקצועית הרבה שיש כלפי רן בן שמעון, הן להנהלה והן  לשחקנים ולאוהדים, שללא ספק מוכיח כי הוא הראוי ביותר".

לאחר החתימה אמר בן שמעון: "אני רוצה בתחילת דבריי להודות לג׳קי בן זקן ומאיר אלמוזנינו על האמון והבחירה בדרך המשותפת. מרגיש שהם הכניסו אותי לא רק למועדונם, לא רק לביתם, גם לליבם. החיבור מהיום הראשון עם הבעלים הצוות והשחקנים היה קרקע פוריה להצלחת המועדון ומתאים לחזון המקצועי שלי. אני ממוקד ומצפה לאתגרים הגדולים שעומדים בפנינו בדרך המשותפת".

אשדוד מדורגת כיום במקום השלישי בטבלה, ונהנית מאחת ההגנות הטובות בליגת  העל, עם 17 שערי חובה בלבד ב-20 משחקים. בן זקן, שרוצה המשכיות בצמרת גם בעונות הבאות, הצהיר לאחרונה הצהיר בראיון ל"שער השבת" כי עתידו של המאמן כלל לא על הפרק: "חבל שיתקיים דיון בסוגיה של רן כי אין שום עסקה. בשום סיטואציה הוא לא ישוחרר לבאר שבע כל עוד זה תלוי בי. אם זה יקרה, אני מתחייב שאעזוב את הכדורגל הישראלי".

ובנושא אחר, פהאד באיו אובחן עם קרע קטן בשריר הירך האחורי. כזכור, השחקן נפצע במהלך התיקו המאופס מול בני סכנין בשבת ונשלח לסדרת בדיקות, שבהן התגלה כי מדובר בקרע לא עמוק. בהוראת הרופא, השחקן ייעדר מאימוני הקבוצה לכל הפחות בשבוע הקרוב ולא יהיה חלק מהסגל במשחק ההשלמה מול עירוני קריית שמונה בחמישי, וכן גם במשחק הגביע מול הפועל רעננה בשני. גם שלומי אזולאי ימשיך להיעדר מפציעה דומה בשבועיים הקרובים וצפוי לחזור רק לקראת המשחק מול מכבי תל אביב.