התרגשות במכבי חיפה: "מתגעגעים לקהל שלנו"

במועדון מצפים להחלטת הממשלה. טוואטחה עשוי לפתוח מול ק"ש

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  24.02.21 - 06:26
תחילת כתבה

כשנה עברה מאז הפעם האחרונה שמכבי חיפה שיחקה מול קהל וייתכן שבעוד פחות משבועיים זה יקרה שוב. במועדון כמו בשאר המועדונים ממתינים להחלטת הממשלה בנושא. על פי המתווה שיוצע היום (רביעי) לשר התרבות והספורט, חילי טרופר, אצטדיון סמי עופר יוכל לאכלס כ-10,000 צופים בכפוף לאישור משרד הבריאות.

עבור רוב קבוצות הליגה מדובר בכמות שמספקת את האוהדים, אך על פי כמויות הקהל של מכבי חיפה בשנים האחרונות וכן העובדה שהירוקים העונה רצים לאליפות, ההערכה היא שאצטדיון סמי עופר היה מתמלא מדי משחק.

בקבוצה ישנה התרגשות לקראת החזרה האפשרית של האוהדים: "אנחנו מתגעגעים לקהל שלנו, הם תומכים בנו גם כיום, אך דרך המחוות באימונים וברשתות החברתיות". על רקע הדיון המיוחד שיתקיים היום בכנסת, הירוקים ימשיכו בהכנות למשחק בשבת נגד עירוני ק"ש. אם אתמול הייתה סקפטיות שטאלב טוואטחה יוכל להיות חלק במשחק, היום שוררת אופטימיות בגזרת המגן השמאלי.

כזכור, טוואטחה הוחלף בדקה ה-55 במשחק הגביע נגד הפועל אום אל פאחם בשל פציעה, אך מצבו הרפואי משתפר. בכל מקרה, רז מאיר ורמי גרשון נמצאים בכוננות.

כמו כן, ברק בכר יגיע למשחק בסגל חסר במיוחד. סאן מנחם, דולב חזיזה ועאיד חבשי ייעדרו בשל אירועי הדרבי. בנוסף, צ'ארון שרי וניקיטה רוקאביצה (קורונה) ויובל אשכנזי (פציעה) צפויים להיעדר.