עוואד: "התבאסתי שלא עזרתי למכבי חיפה"

החלוץ התראיין לאתר הרשמי: "חזרתי אדם אחראי ובוגר יותר"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.02.21 - 18:07
תחילת כתבה

אחרי הפסקה של שבוע לטובת הגביע, מכבי חיפה חוזרת - בכל הכוח - למאבק האליפות: בשבת, תפגוש מוליכת הטבלה את עירוני קרית שמונה בסמי עופר, כשהיא יודעת היטב שכבר אין לה נקודות לאבד בקרב מול מכבי תל אביב על התואר החשוב ביותר. רגע לפני המשחק, מי שדיבר היה מוחמד עוואד - שחזר לשורות הירוקים, אחרי חצי שנת השאלה בלך פוזנאן הפולנית.

"כיף לחזור", הוא אמר בראשית דבריו למכבי חיפה TV, "אני מקווה לעזור לקבוצה לעמוד במטרות שלה. התגעגעתי לכולם, לכל מי שנמצא במועדון. הרגשתי קצת מוזר כשחזרתי, כאילו לא עזבתי. מהדקה הראשונה זה הרגיש כאילו הייתי כאן שנים. אבל זה חלק מהכדורגל".

איך הוא מסכם את התקופה בפוזנאן? "התקופה שם נתנה לי המון", הודה עוואד, "גם מקצועית וגם אישית. אני לא יודע מה יקרה בעתיד, אבל עד עכשיו אני מרגיש שחזרתי אדם אחר - בוגר יותר, אחראי יותר, אני שמח ומאמין שהכל לטובה. אלה אמנם היו רק 5-6 חודשים, אבל לבנאדם שהיה שם כמעט לבד, זה הרגיש כמו המון זמן. פה, אתה עם החברים והמשפחה, ושם יכולתי להתרכז נטו בכדורגל. יש לך הרבה זמן עם עצמך, וזה עזר לי מאוד במחשבות".

"עקבתי משם אחרי מכבי חיפה", מספר עוואד, "הייתי רואה כמעט את כל המשחקים, אלא אם היה לנו משחק באותו זמן. הייתי בקשר עם השחקנים, ואני שמח שהם עשו את העבודה כמו שצריך. האמת היא שגם קצת התבאסתי, שאחרי כמה שנים, כשמכבי חיפה שוב במרוץ לאליפות - לא הייתי חלק מזה. אני רוצה לעזור, ואני שמח שאני חלק מזה".

בנוסף, גם עופרי ארד התראיין למכבי חיפה TV ואמר: "ברור שעם החיסורים יש עלינו יותר אחריות, כל אחד יצטרך להביא אקסטרה מעצמו. יש לנו סגל רחב וטוב, והשחקנים שממלאים את מקומם משחקים היטב. אני שמח על זה. אנחנו עובדים יחד והחיבור בין כולם, עוזר גם לשחק הגנה טובה יותר".