איינבינדר כשיר לנתניה. "משחק העונה שלנו"

דריכות בהפועל ת"א לקראת שבת. אדי גוטליב צפוי להיעדר

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  26.02.21 - 15:20
תחילת כתבה

הניצחון 0:4 על הפועל אשקלון בסיבוב ח' של גביע המדינה אמנם העלה חיוכים על פניהם של אנשי הפועל תל אביב, אבל גם הם יודעים כי המטרה החשובה הרבה יותר נמצאת בליגה. כשהיא מדורגת מעל לקו האדום רק בזכות יחס שערים עדיף, החבורה של ניר קלינגר תתארח בשבת (18:45) אצל מכבי נתניה במסגרת המחזור ה-22. "זה הקרב האמיתי שלנו והשחקנים מאוד דרוכים", הדגיש עוזר המאמן, סלים טועמה.

הבשורה המעודדת מבחינת האדומים לקראת המפגש החשוב הגיעה מכיוונו של דן איינבינדר. למרות הכאבים בשריר הירך האחורי, שהקרינו גם לברך, הקשר הצליח להתאמן והוא צפוי לפתוח בהרכב של קלינגר. המאמן אמנם לא תירגל את ה-11 שלו, אבל כבר עכשיו ברור כי אדי גוטליב, שחש רגישת במפשעה, ינוח משחק נוסף. איעד אבו עביד, שהחלים מקורונה, ימשיך במרכז ההגנה לצידו של סיאנדה קולו, שישוב להרכב לאחר שפתח על הספסל מול אשקלון.

שחקן נוסף שצפוי לחזור להרכב הוא דני גרופר, שסיפר לקראת המפגש: "אני שמח שעברנו שלב בגביע. זה היה חשוב למוראל. עכשיו הראש שלנו כולו בליגה, זה משחק העונה מבחינתנו. אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים מעצמנו ונבוא לקחת את הנקודות".

בעוד החלק האחורי של קלינגר נראה סגור, בחלק הקדמי עושה הרושם כי ישנה התלבטות בין לידור כהן לרז שטיין. מקומם של אושר דוידה, עמרי אלטמן ושלומי אזולאי נראה מובטח. אגב, אחרי שרז שלמה חש לא טוב החליטו במועדון לבדוק את השחקנים שטרם התחסנו בשתי מנות.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס; בן ביטון, איעד אבו עביד, סיאנדה קולו, דני גרופר; דן איינבינדר, שי אליאס (עמנואל בואטנג), עומרי אלטמן, אושר דוידה, לידור כהן (רז שטיין); שלומי אזולאי.