תעלומת אקולטסה. "ממשיך להתלונן על כאבים"

בב"ש תוהים לגבי ההולנדי. רוסה הפצוע מחוץ לסגל מול ק"ש, גם חאתם עבד אלחמיד לא ישחק.

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.03.21 - 07:38
תחילת כתבה

בהפועל באר שבע לא מצליחים להבין מה עובר על אלטון אקולטסה. ההולנדי שסבל בשבועות האחרונים מדלקת חריפה בגיד האכילס בקרסול, התלונן אתמול על כאב ברגל השנייה.

בצוות המקצועי והניהולי מתכוונים לשוחח עם השחקן כדי להבין מה קורה איתו, כאשר הוא לא רשם מספרים בליגה על אף הופעות טובות באירופה. "כל פעם הוא מתלונן על כאב במקום אחר", אמר גורם בקבוצה.

בכל מקרה, אקולטסה כמו גם ג'ונתן אגודלו, שון גולדברג, אור דדיה, איתן רצון, סינטיהאו סלליך ומריאנו בריירו לא ייכללו בסגל. היום הקבוצה תצא למלון במטולה לקראת משחק החוץ מחר (רביעי) מול הפועל ק"ש. יש לציין כי רוני לוי יחסר גם את לואי טאהא המוצהב. כמו כן, מרוהאן קבהא הצליח להשלים אימון מלא אבל בקצב נמוך, ואם היו יצליח להגביר קצב הוא ייכלל בסגל של הדרומיים. בתוך כך, פארלי רוסה לא יהיה חלק מהסגל בעקבות מתיחה בשריר.

חאתם עבד אלחמיד הגיע הבוקר לאימון וטען לרגישות במפשעה והוא לא ייקח חלק במפגש. יש לציין שלמרות שהוא עדיין לא נמצא בכושר משחק, בב"ש החזירו אותו ישירות להרכב. גם עמית ביטון עשוי לפתוח על חשבונו. ביטון פתח במשחק האחרון, בו הפסידה ב"ש למכבי ת"א בגביע ותופקד בתור מגן ימני.

אם קבהא יוכל להשלים 90 דקות הוא יפתח בקישור, ואם לא, ייתכן שעילאי מדמון או תומר יוספי ישחקו לצידם של מרסלו מלי וז'סוואה במרכז השדה. רותם חטואל, שכבש את שער השיוויון מול בית"ר ירושלים, והציג יכולת טובה כמחליף עשוי לקבל את חולצת ההרכב.