אברהם התלונן על כאבים בברך. גנדלמן יפתח

אטפלד יבצע 3 שינויים בהרכב מול סכנין. עזרא ופרייטר ב-11

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.04.21 - 09:44
תחילת כתבה

אם מכבי נתניה הייתה פוגשת את בני סכנין יותר פעמים לאורך העונה, ככל הנראה הקבוצה של ריימונד אטפלד הייתה מסיימת את הליגה הסדירה עם המקום בפלייאוף העליון. אחרי האכזבה במחזורים האחרונים וההפסדים שהורידו אותה למקום השביעי, הצהובים מעיר היהלומים יארחו היום (ראשון) את הקבוצה מולה יש להם יחס שערים של 0:8 בשני מפגשים.

נתניה תגיע להתמודדות אחרי שלושה הפסדים רצופים, שניים בליגה ואחד במסגרת הגביע. מעבר לשינויים המקצועיים, אטפלד ניצל את פגרת הנבחרות כדי להתמקד גם בצד המנטלי כדי להביא את חניכיו ברמת מוכנות גבוהה לפלייאוף.

אביב אברהם, ששותף העונה ב-25 משחקים, התלונן על כאבים בברך ולא אמור לעלות ב-11 של ההולנדי. מנגד, עמרי גנדלמן שלא פתח מאז ההפסד בליגה להפועל ת"א בסוף חודש פברואר, ישוב להרכב לצידם של יובל שדה וגבי קניקובסקי. האחרון, שכבש העונה שבעה שערים ובישל עוד שמונה, קיבל לא מעט מנוחה בתקופה האחרונה בשל כאבים בשרירי הבטן - מה שיצר הטבה משמעותית במצבו ולכן צפוי הקשר להמשיך ב-11.

בנוסף, לאמק בנדה ופרננד גורי יפתחו את המשחק מהספסל, כשחן עזרא ישוב להרכב לצד קווין פרייטר. בסך הכל אטפלד יערוך שלושה שינויים לעומת ההרכב שפתח  במשחק ההפסד למכבי חיפה לפני פגרת הנבחרת.

הרכב משוער: רז כרמי, כארם ג'אבר, אלמוג כהן, שיר צדק, זלאטן שחוביץ'; יובל שדה, עמרי גנדלמן, גבי קניקובסקי; חן עזרא, אבובאקר דומביה, קוון פרייטר