יסתפק בקנס: אלחמיד התנצל בפני רוני לוי

יושרו ההדורים בב"ש לאחר שהמגן סירב להשמע להוראות המאמן. המגן ישוב לסגל מול קרית שמונה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.04.21 - 12:12
תחילת כתבה

סוף לפרשה. הפועל ב"ש הודיעה היום (שלישי) כי חאתם אלחמיד התנצל בפני המאמן רוני לוי. השחקן, שסירב להשמע להוראות מקצועיות של המאמן, ייקנס על ידי המועדון והובהר לו כי התנהגות כזאת לא מקובלת ולא תעבור לסדר היום בעתיד.

בנוסף, הבעלים אלונה ברקת, שיודעת עד כמה השחקן משמעותי, זימנה אותו לשיחה והוא יחזור לסגל לקראת המשחק מול קרית שמונה. "יש שחקנים שהמאמנים צריכים לדעת איך לגשת אליהם ובכוח זה לא יעשה טוב לאף צד", אמרו כמה מהשחקנים. "כמו שידעו לגשת לז'וסוואה ולחבק אותו, כך צריך להיות גם עם אלחמיד".

במועדון מודעים לכך שהרגש אצל אלחמיד הרבה יותר חזק מאשר אצל יתר השחקנים, וכדי לא לאבד אותו מנסים להרגיע את הרוחות. השחקן, ששותף לא פעם כמגן על אף הבטחות שניתנו לו כי לא ישחק בתפקיד הזה בו הוא מרגיש פחות בנוח, היה משוכנע שההבטחות יקויימו. "הבעיה הכי גדולה שלנו היא בטח לא חאתם, אלא שהמגנים שלנו לא מספיק טובים", אמרו אותם שחקנים. אוהדים רבים שוחחו אתמול עם הבלם וחיזקו אותו.

בתוך כך, רוני לוי לא ויתר על אימון היום לקראת המשחק בשבת נגד ק"ש בחוץ. לואיי טאהא אמור לפתוח לצד מיגל ויטור, מריאנו בריירו מוצהב ותומר יוספי עשוי לפתוח גם כן. גורם במועדון טען כי אי שילובו של סינטיהאו סלליך במשחק האחרון נבע מהחלטה מקצועית אחרי היכולת שהציג בהפסד למכבי ת"א.