אגודלו ורוסה ידרשו פיצוי מלא תמורת עזיבה

יחזקאל יחזור לסגל ב"ש מול פ"ת, עמית ביטון ייצא לאירופה?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.04.21 - 10:30
תחילת כתבה

סוכניהם של ג'ונתן אגודלו ופארליי רוסה ידרשו פיצוי מלא תמורת עזיבה בקיץ. כך עולה משיחות סגורות שנערכו לאחרונה. השניים שחתומים על חוזה עד לסוף העונה הבאה אינם בתוכניות המקצועיות של רוני לוי. זו אינה הפעם הראשונה שאלונה ברקת צפויה לשלם פיצוי על עזיבת שחקנים לפני תום מועד החוזה. בין השחקנים שזכו לפיצוי היו: איסאק קוואנקה, תומאס פקהארט, יאניס אנסטיס, קווין טאפוקו ושחקנים ישראלים כמו אריאל הרוש ובן ביטון - שחלק משכרו בהפועל ת"א שולם על ידי הקבוצה.

אחרי יומיים של חופש, ב"ש חזרה אתמול לאימונים לקראת המשחק מול מכבי פ"ת בשבת. במועדון מבינים את החשיבות של המשחק - כשמלבד התחרות על המקום הרביעי והפער של 3 נקודות בטבלה בין הקבוצות, אחרי המפגש הזה, לקבוצה מצפים מפגשים נגד שתי הראשונות בבית מול מכבי חיפה ומכבי ת"א. כזכור, לב"ש עדיין אין ניצחון בפלייאוף העליון - היא פתחה עם הפסד למכבי ת"א בבלומפילד, הפסד מול באר שבע בטרנר ותיקו בקרית שמונה.

המאמן רוני לוי יצא שבע רצון מהמשחק מול הפועל ק"ש, והקרין לשחקנים כמה קטעי וידאו שערך, בהם החמיא להם על היציאה הנכונה קדימה, משחק הלחץ ועל הנעת הכדור. "זה בדיוק מה שאני רוצה מכם וזה נראה טוב יותר מהמחזורים הקודמים", אמר לוי. שגיב יחזקאל, שנעדר בשל מחלה, ישוב להרכב במשחק הקרוב. עמית ביטון שמסיים חוזה ומחזיק בדרכון פורטוגלי צפוי לעזוב כשסוכנו דודו דהאן מכוון לאירופה. במקרה כזה ב"ש לא תקבל עליו דמי השבחה.