הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בריהון ימשיך לקבל קרדיט, באיו לא כשיר

אשדוד ממתינה למכבי ת"א. 600 אוהדים צהובים יוכנסו לי"א

גיל לוין
גיל לוין  21.04.21 - 09:45

אחרי שרשמה תיקו חשוב מול מכבי ת"א בבלומפילד ביום ראשון האחרון, מ.ס אשדוד כבר מוכנה למפגש המסקרן והשני תוך שלושה ימים עם האלופה, כשתשחק מולה הערב (רביעי)  במסגרת רבע גמר גביע המדינה.

אין ספק שמדובר במשחק עם חשיבות עליונה מבחינת הקבוצה מעיר הנמל. במועדון החליטו לנצל את יתרון הביתיות ולהגביל את את כניסת הקהל הצהוב, ויאפשרו לאלופה להכניס רק 600 אוהדים לאיצטדיון הי"א. יתרה מכך, על מנת לעודד את הגעת הקהל הביתי, החליטו בהנהלת המועדון לאפשר לאוהדים הביתיים רכישת כרטיס במחיר מסובסד של 50 שקלים בלבד, במקום 90 בימים כתיקונם.

כמו כן, על מנת להדגיש לשחקנים את חשיבות המשחק, החליטו במועדון לצאת לבית מלון מקומי בעיר על מנת לאפשר הכנה אופטימלית למשחק. "ההכנות שלנו הן בעיקר התאוששות", סיפר רן בן שמעון, "לא היה לנו הרבה זמן מהמשחק האחרון. ננסה לאושש את השחקנים כמה שיותר. מדובר בהתאוששות פיזית ומנטאלית וזה משחק שאנחנו מצפים לו". על ההכנות למשחק השני מול הצהובים השבוע אמר: "יש תמיד מורכבות אדירה לשחק שני משחקים מול אותה קבוצה בהפרש של שלושה או ארבעה ימים. יש הרבה מאוד היבטים פיזיים וטקטיים לגביי איך מגיעים למשחק הזה, לאיזה שחקנים אנחנו נותנים לנוח ולמי לא".

בהקשר הפיזי, רשימת המחוסרים הארוכה של אשדוד כוללת את שלומי אזולאי, דין דוד, גיל כהן ופאהד באיו שלא הצליחו לחזור לכשירות בזמן למשחק הגביע החשוב. גם טום בן זקן וטימותי אוואני לא כשירים במאת האחוזים, אך עושה רושם שהשניים יפתחו בהרכב של בן שמעון. מי שצפוי לקבל את הקרדיט בהתקפה הוא יעקב בריהון שלאחרונה מציג יכולת נהדרת ואף כבש את השער היחיד במשחק האחרון מול הצהובים.

ננאד סבטקוביץ' שיתף גם הוא בתחושות לקראת המשחק: "אין לנו הרבה זמן בין המשחקים, לכן אנחנו מתמקדים בהתאוששות ובהכנה פיזית ומנטלית למשחק הזה. אנחנו יודעים שאסור לנו לעשות שגיאות במשחק כי אין אפשרות לתקן במשחקי הגביע״.