סוף לסאגה: נתניה תממש האופציה על אטפלד

ההולנדי ימשיך בעיר היהלומים, רוב הזרים צפויים לעזוב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  25.04.21 - 07:48
תחילת כתבה

הישארותה הרשמית של מכבי נתניה בליגה באופן רשמי אתמול (שבת), עם הניצחון 0:1 על הפועל כפר סבא, נשאה פירות: ההישג יוביל, כבר בימים הקרובים, להוצאת מכתב רשמי מצד המועדון למאמן ריימונד אטפלד על מימוש האופציה לעונה הבאה. מנכ"ל המועדון ניב גולדשטיין שלוחץ להשאירו ישוחח עם אייל סגל והדירקטוריון כדי להעביר את ההחלטה עוד לפני סיום האופציה ב-15.5. "נצטרך לקבל החלטה לגבי המאמן, כדי לתכנן את העונה הבאה כבר מעכשיו" אמרו שחקנים בנתניה לגבי הסוגיה.

במקביל, מסתמן ריענון משמעותי בכל הקשור לשחקנים הזרים: השער שכבש קוון פרייטר אתמול בניצחון על הפועל כפ"ס לא יסייע לחלוץ להישאר; לאמק בנדה (שנעדר מול כפ"ס בגלל צבירת כרטיסים צהובים) לא ימשיך בשל האופציה היקרה שעומדת על כחצי מיליון יורו קנייה; במועדון ינסו למצוא קבוצה לקיליאן ואן דר קאפ אותו רכשו, ומחכים להצעה רשמית עבור המגן השמאלי זלאטן שחוביץ' שנמצא בסרביה ועובר טיפולים בשל שבר תלישה במרפק.

אבובאקר דומביה מחזיק בחוזה לעונה נוספת אבל במועדון לא יעמדו בדרכו אם ירצה לעזוב. אתמול הקשר הציג יכולת חלשה, כשלמחמאות זכו שיר צדק שלא שיחק בעמדה הטבעית שלו ואלמוג כהן ששוב היה מעל כולם. עידו וייר שלא התלבש אתמול בגלל פציעה ישוב השבוע לאימונים מלאים.

הקפטן אלמוג כהן עלה לשחק אתמול למרות שסבתו נפטרה בבוקר. מאחר שהוא שומר שבת, השחקן לא ידע על כך, ורק בסיום הניצחון על כפ"ס הוא קיבל את הבשורה הכואבת.

ובנושא אחר: בנתניה קיבלו החלטה לא להאריך את החוזה למנהל המקצועי של מחלקת הנוער ישראל צרפתי. הקריסה המקצועית של כמה קבוצות במחלקת הנוער הובילה להחלטה ובמועדון יחפשו איש מקצוע אחר. קבוצת הנוער שהפסידה אתמול להפועל ק"ש בסכנת ירידה ממשית והפסד לבית"ר ירושלים ביום שלישי במשחק השלמה עשוי להיות קריטי.