הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תצרף עוד כישרון? נואף בזיע מועמד לק"ש

באחי נצרת לא יעמדו בדרכו. מכת פציעות לקראת מכבי פ"ת

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.05.21 - 10:17
תחילת כתבה

עירוני קריית שמונה תארח הערב (שבת, 18:00, שידור ישיר ב-5LIVE) את מכבי פתח תקווה, במטרה לשמור על המקום הרביעי שעשוי להקנות לה את הכרטיס לאירופה בתום העונה. קובי רפואה דרבן את השחקנים לקראת ההתמודדות: "אנחנו יכולים להיכנס לספרי ההיסטוריה של המועדון. זה משחק על אירופה, אנחנו באים כדי לנצח".

אלא שרפואה מתמודד עם מכת פציעות. סמואל בראון גמר את העונה, יואב הופמייסטר לא התאמן בשבוע האחרון ודור אלו בספק ויעבור מבחן כשירות, כמו גם אופיר מזרחי שנקע את הקרסול ביום חמישי. זיו מורגן סובל מכאבים בכתפו, זכר למשחק נגד מ.ס. אשדוד, כך שארבעה שחקני הרכב נמצאים בספק גדול להתמודדות. ובשל כל החוסרים, יובל לוין, אמיר בן שמעון ואדריאן רוצ'ט נמצאים בתמונת ההרכב, וגם סקו טורה ישוב ל-11 לאחר שריצה עונש הרחקה נגד אשדוד.

בתוך כך, במועדון כבר החלו בהכנות לעונה הבאה. כוכבה של אחי נצרת, נואף בזיע, זוכה להתעניינות. הקשר בן ה-20 רושם עונה מצוינת עם שמונה שערים וחמישה בישולים. בקבוצה מהלאומית לא יעמדו בדרכו של הכישרון לליגת העל, אך לא ישחררו אותו ללא תמורה. אגב, אחמד עאבד, ששיחק שנים רבות בק"ש, משתף פעולה עם בזיע ומעריך אותו מאוד.

הרכב משוער: דזיוגס ברטקוס; דור אלו (יובל לוין), אורי דהן, עידן נחמיאס, אמיר בן שמעון (זיו מורגן); יואב הופמייסטר (אדריאן רוצ'ט), רועי קהת, סאקו טורה; מוחמד שכר, יוג'ין אנסה, לוסיו.