הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פרסום ראשון: יוג'ין אנסה סיכם בהפועל ב"ש

רוני לוי נתן אור ירוק לעסקה. המכשול: סעיף היציאה ברעננה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  07.06.21 - 21:57
תחילת כתבה

פרסום ראשון. אחרי שהחתימה את רועי גורדנה והגיעה לסיכום עם איהאב גנאים, הפועל ב"ש ממשיכה לעבוד במרץ על העונה הבאה. הבא בתור לסכם את תנאיו בבירת הנגב, הוא יוג'ין אנסה, חלוץ ק"ש בעונה החולפת, שסגר במועדון באמצעות סוכנו, אוהד כהן.

אנסה, שנרכש על ידי הפועל רעננה בינואר 2019 והושאל לק"ש, מחזיק בסעיף יציאה של 300 אלף דולר בקבוצה מהלאומית. ברעננה מספרים כי כבר לפני מספר ימים שוחח אלי ברקת, בעלה של בעלי ב"ש אלונה ברקת, ובד את עלויות העסקה. כעת, כשרוני לוי נתן אור ירוק למהלך, בב"ש נכנסו למו"מ עם מנכ"ל רעננה, גיל קופר, במטרה לסכם את המחיר על רכישתו.

אנסה בן ה-26, שנולד באקרה שבגאנה, החל את קריירת המשחק שלו במחלקת הנוער של לוקרן הבלגית. ב-2013, כשהיה בן 19 עלה לבוגרים, כשלארץ הוא הגיע לראשונה בקיץ 2017 אז חתם בשורות בית"ר תל אביב (אז רמלה).

בעונת 2017/18 הגיע לעונת השיא שלו במדי הקבוצה, אז כבש 10 שערים בליגה הלאומית. בינואר 2019 הוא עבר לשורות הפועל רעננה,, שם היה חתום על חוזה לעונה וחצי. באוגוסט 2020, אחרי שרעננה ירדה, הושאל לעירוני ק"ש במסגרתה רשם עונה מוצלחת עם 10 כיבושים בליגת העל. יש לו הופעה אחת במדי נבחרת גאנה.