הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יש עתיד: יפרח חתם במכבי חיפה עד 2026

החלוץ הבטיח את עתידו בירוק. וגם: החוזה שדורש רוקאביצה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.06.21 - 17:20

צפו בבישול של רוקאביצה ובשער של סיינסבורי בנגן הווידאו>>>

העתיד הירוק קיבל חיזוק משמעותי: נהוראי יפרח, כוכב קבוצת הנוער של מכבי חיפה, חתם היום (שלישי) על חוזה הבוגרים הראשון שלו כשהוא בן 18, באמצעות נציגיו אבי נמני ורועי סימיוני. יפרח אמר לאחר החתימה: "אני שמח לחתום במועדון שהוא יותר מבית עבורי, אני נרגש וזה הרגע השמח בחיי. אני מודה על האמון בי ואעשה את הכל להחזיר הכל על המגרש".

ובנושא אחר: ניקיטה רוקאביצה, מלך שערי ליגת העל בעונה החולפת, נחשב כעת לשחקן חופשי. החלוץ, שסיים את חוזהו במכבי חיפה, סיכם עם ההנהלה כי עם שובו מהמשימות הלאומיות בנבחרת אוסטרליה הם ייפגשו בנוגע לחוזה חדש, כאשר הוא מעוניין בחוזה משודרג לשנתיים.

עם זאת, ההערכה היא שבמכבי חיפה יציעו לו חוזה דומה לעונה הנוכחית - לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. במידה שיגיע לסיכום עם ההנהלה על הארכת חוזהו, רוקאביצה יזכה למנוחה קצרה בלבד בשל ההכנות המוקדמות למוקדמות ליגת האלופות.

רוקאביצה, יש לציין, המשיך את הכושר שלו מסיום העונה ואמש (שני) עלה מהספסל בדקה ה-74 ב-1:5 של אוסטרליה על טאייפי הסינית במוקדמות המונדיאל וכעבור עשר דקות הוא בישל את השער החמישי. רק בעוד שבוע יסיימו הסוקרוז את משימותיהם הלאומיות, כשיפגשו את נפאל וירדן. אגב, אקס הירוקים, טרנט סיינסבורי כבש את השער השלישי בהתמודדות.

מלבד זאת, במכבי חיפה יפגשו עם רז מאיר וידונו על חוזה חדש, לאחר שסיים את חוזהו במועדון והאופציה עליו לא מומשה. מי שצפוי לפתוח את האימונים עם הבוגרים יהיה קאבה סונקו (19), מגן קבוצת הנוער שמחזיק בחוזה במועדון. הגמבי הגיע הקיץ למועדון, כבש שלושה שערים והרשים באליפות של הירוקים. הוא זוכה להתעניינות מצד מספר מועדונים וההחלטה תתקבל בעניינו בהתאם לחיזוק שיעשה בעמדה זו לאחר עזיבתו של ארנסט מאבוקה.