הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

3 שנים עם אופציה: פרטי החוזה של ראיין סטריין במכבי חיפה

יממה אחרי חשיפת ערוץ הספורט על הסיכום עם המגן האוסטרלי של אדלייד יונייטד, פורסמו גם המספרים מאחורי ההעברה המרתקת של הירוקים. וגם: מאמץ לסגור עם דין דוד ורועי משפתי

גיל לוין
גיל לוין  24.06.21 - 08:00

מכבי חיפה ממשיכה להתחזק. לאחר שצירפה לשורותיה את שון גולדברג, עלי מוחמד ואורי דהן, אלופת המדינה מתמקדת בחלק ההגנתי ותצרף את ראיין סטריין, המגן האוסטרלי שעל מועמדותו פורסם לראשונה בערוץ הספורט. כפי שנחשף, סטריין צפוי להמריא לישראל במהלך היום (חמישי) בכפוף לבדיקת קורונה שלילית. כעת, לאחר שתנאיו במועדון סוכמו, פרטי העסקה נחשפים לראשונה.

לערוץ הספורט נודע כי מגנה הימני ושחקן העונה של אדלייד יונייטד האוסטרלית צפוי להצטרף לירוקים מהכרמל בחוזה ארוך טווח לשלוש העונות הקרובות, כשלחיפה תהיה אופציה לעונה רביעית. יעקב שחר הסכים להשקיע במגן הצעיר והמבטיח 300 אלף יורו שיועברו לקבוצה האוסטרלית. במהלך העונות הקרובות צפוי השחקן הצעיר להשתכר כ-200 אלף יורו אשר כוללים בתוכם מגוון פרמיות ומענקים, ביניהם על אליפות, זכייה בגביע המדינה, העפלה לליגת האלופות ועוד.

למרות שהאוסטרלי מסוגל לשחק בשני הצדדים של ההגנה, ינסו הירוקים לצרף מגן ימני ישראלי נוסף במקומו של רז מאיר שמסיים את חוזהו ומתקשה להגיע לסיכום על הסכם חדש עם האלופה.

ואם באוסטרלים עסקינן, פוחתים הסיכויים כי ניקיטה רוקאביצה ימשיך במועדון, כשלא ברור האם השחקן ימשיך בחיפה - לאור העובדה כי הוא מעוניין למצות את האופציות בחו"ל. במקביל, ממשיך להתנהל משא ומתן על צירופם של דין דוד ורועי משפתי ממ.ס אשדוד, בעסקה שעשויה לכלול כסף ואת מקסים פלקושצ'נקו. הקשר עשוי לעשות את הדרך ההפוכה וינסה לסייע לקבוצה הדרומית במאבקם בקונפרנס ליג. במידה והעסקה לא תצא לפועל, במועדון יקוו להגיע לסיכום עם בן שהר.