$(document).ready(function () { setTimeout(function () { $('#Haim_L').remove(); }, 2500); // Remove the element after 3000 milliseconds (3 seconds), you can adjust this value as needed });
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלו: "בית"ר? דרשתי לגור בעיר, זה לא קרה"

המגן חשף: "האירוע עם מכבי ת"א היה טראומתי". וגם: העתיד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.06.21 - 18:23

אחרי שסומן כאחד ממגני העתיד של ישראל כשכיכב במדי מכבי פתח תקווה, עבר דור אלו לאלופת המדינה הפועל באר שבע ב-2017. אחרי שלוש שנים באדום של הנגב, שבמהלכן הספיק להיות במרכזה של פרשיית מעבר שהתפוצץ למכבי תל אביב, השאלה בבני יהודה ושלל פציעות, הגיע המגן הימני בן ה-27 להפועל קריית שמונה.

השנה בצפון הרחוק סייעה מאוד לאלו, שלראשונה מאז עונת 2016/17, סיים עונה מלאה כשחקן הרכב נטול פציעות קשות. כעת, אחרי שסיים את חוזהו בקרית שמונה, ממתין המגן להצעות מקבוצות חדשות. בראיון ל"5 באוויר", מספר אלו על המו"מ עם בית"ר ירושלים, הסיוט שעבר בעקבות תמונתו עם המדים הצהובים של מכבי תל אביב, הפציעות, התקופה בק"ש, קובי רפואה והעתיד.

בית"ר ירושלים
"היה לנו מו"מ עם בית"ר. כרגע לא יודע אם הוא רלוונטי. הציעו את מה שהציעו ואנחנו מכבדים. אם אני רוצה להגיע למקום מסוים אז אני צריך גם להיות בעד, הבנו לאן זה הולך, לא צריך להיות גאונים גדולים. הגענו במטרה להגיע לא בכל מחיר, אבל מאוד הייתי שמח אם זה היה יוצא לפועל. נפל? לא יודע, אבל כרגע לא קורה שום דבר. החלום שלי זה להתקדם קדימה. רציתי לשחק שם. כנראה שדברים קצת יותר קשים מבחינה כלכלית לסדר. אם זה לא מסתדר זה בסדר, לא קרה שום דבר".

המגן המשיך: "לפי ההצעה ראיתי שהפערים לא כאלה משמעותיים. אם זה היה באמת חשוב שאסגור אז זה היה מסתדר. הדרישות שלי לא היו כאלה גבוהות. יש הרבה שחקנים והרבה סוכנים. אני נמצא עם גלעד (קצב) ושלומי (בן עזרא), הם ראו אותי כבר בגיל 16, אני איתם אולי 12 שנה, אני מאוד סומך עליהם. גלעד לבד אפילו לא שאל אותי אם אני רוצה או לא, הוא הבין שזה לא רלוונטי. הסכום? לא אדבר במספרים, זו לא הצעה מעליבה חס וחלילה. עשיתי עונה מקצועית טובה, ואם מצפים ששחקן יהיה מקצוען ויגור בעיר מסוימת ולא יגיע אחרי 50-60 דקות לאימון כל בוקר, אז דרשתי שאגור בירושלים ואהיה קרוב למגרש ובאמת אקבל את התנאים שבאמת אצליח. זה לא קרה".

העליות והירידות בשנים האחרונות
"בכל מקום אפשר להתרסק ובכל מקום אפשר לצמוח. בעונה שעברה הגעתי לקריית שמונה עם הרבה מאוד חששות, ועשיתי עונה פנטסטית. היינו ההגנה אחת הטובות בליגה. הייתה לי ירידה, לא יעזור, אני יודע שזה קרה. בשנה השנייה בבאר שבע אחרי השנה הראשונה שהייתה יחסית טובה, נפצעתי בברך, פציעה מאוד ארוכה ולא הספקתי לצאת ממנה. עד שיצאתי ממנה כבר הגיע פברואר, נגמרה העונה. הגעתי לבני יהודה, שגם שם סחבתי את הכאבים. לא רוצה להגיד שלקחתי את עצמי, יעידו עליי שאני באמת מקצוען. עובד שאהיה פיזי, יודע שזה המשחק שלי. עבדתי על עצמי, לא יעזור. בקריית שמונה אני יודע שהייתי יציב, זה הכי חשוב".

המעבר שנפל למכבי תל אביב
"לא אגיד שזה נעים, אפשר להגיד שזה טראומתי. אחרי הכל אני בסך הכל בן אדם. זה היה מאוד טראומתי לעבור את הרגע הזה, גם למשפחה שלי זה היה לא קל. אתה עושה דברים בשקט ומצפה שהכל יעבור חלק, ואז קורה דבר כזה וזה לא הכי נעים. אם קרה דבר כזה הזוי, אז באמת כנראה שלא הייתי צריך ללכת לשם באותה השנה. בדיקות רפואיות? צלחתי בכולן. אין לי קשר עם האנשים שם אבל אתם יכולים להעלות איזה נציג שאתם רוצים, אין אחד שיגיד שלא עברתי.

התמונה שהודלפה
"יכול להיות שהיא הודלפה ופתאום הייתה סוג של חשיפה, הייתי שחקן של באר שבע והגעתי למחנה של מכבי ת"א. כל עוד זה לא נסגר מהר וזה באוויר אז זה נהיה יותר ויותר בעיה. מי נעלב? לא יודע, זה לא עניין של נעלב. לקח עוד משהו כמו שבוע שעדיין המשכתי בבדיקות, ואחרי זה זה כבר לא היה רלוונטי. הבנתי שזה מתחיל לדעוך והייתי עם הפנים לדבר הבא".

העונה בקריית שמונה
"מהקבוצות הקטנות, הייתה להם את ההצלחה הכי גדולה השנה. לפ"ת היה סגל יותר רחב, לא רוצה להגיד איכותי יותר כי גם לנו היו שחקנים איכותיים, גם לאשדוד היה. היו סגלים של קבוצות גדולות אפשר להגיד".

העזיבה של קובי רפואה
"דברים קורים תוך כדי עונה. יודע שיש הערכה מאוד גדולה לקובי במועדון, במיוחד מאיזי (שירצקי) ומיוסי (אדרי). אהבו אותו מאוד, וזה לא הסתדר. קובי אמר בכל המקומות שזה בסדר לא להמשיך עוד עונה. הוא עשה עונה מאוד מוצלחת, בטוח שהמקום שלו והזמן שלו יגיע כבר בשנה הזאת".

מו"מ עם קבוצות אחרות
"אני יכול להגיד שיש כמה קבוצות שפנו אליי ואנחנו מדברים גם עם קבוצה בחו"ל. אבל עד שדברים לא נסגרים, אני ממכבי למדתי לא לדבר עדיין על שום דבר".