מפנה מקום לזר: פלייטר עשוי לעבור בהשאלה

יאנקוביץ' מרשים, אוקמפוס זומן לנבחרת פרגוואי הצעירה

תומר לוי
תומר לוי  09.07.21 - 11:14
תחילת כתבה

בשקט בשקט, בית"ר ירושלים מתחילה להיבנות לקראת עונת 2021/22. אמש (חמישי) הודיעו הצהובים שחורים על צירופו של שחקן הכנף הגנאי-הולנדי אדווין ג'סי כאשר במועדון מתכוונים גם לצרף חלוץ ובלם זרים להשלמת הסגל.

במידה שאכן יגיעו שני שחקנים זרים נוספים, בית"ר תיאלץ לוותר על אחד מאלה שנמצאים כעת בסגל. לכן מי שעשוי לפנות את מקומו ולעבור בהשאלה לקבוצה אחרת הוא גליאופילו פלייטר, שנמצא כרגע במשחקי בגולדן קאפ עם סורינאם.

בית"ר תצא בתחילת השבוע הבא למחנה אימונים באוסטריה, כאשר לסגל אמורים להצטרף מספר נבחנים שנמצאים עם הקבוצה כשבועיים. בבית"ר מבטיחים: "תהיה קבוצה לוחמת ומחויבת גם במגרש וגם בחדר ההלבשה".

מאתוסיניו, שסיים בידוד, ומרקו יאנקוביץ' הצטרפו לאימונים בימים האחרונים כאשר האחרון מפגין יכולת גבוהה עד כה. אדויין ג'סי אמור להגיע ישירות למחנה האימון באוסטריה. במקביל, סנטיאגו אוקמפוס, קיבל זימון לנבחרת פרגוואי עד גיל 21. מגנה הימני בן ה-19 של בית"ר ירושלים טרם הופיע במדים הלאומיים, ויתכן שבקרוב יערוך בכורה.

בתוך כך, אחרי שבית"ר ירושלים קבעה את משחק האימון הראשון לעונה מול פאקסי ההונגרית ב-17/7 (שבת), משה חוגג חזר בו והודיע: "בית"ר לא תשחק בערב תשעה באב. תודה למי שהאיר את תשומת לבי".