הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"תהיה משמעת קשה, תעברו שתי שקילות בשבוע"

בן שמעון ערך שיחת איפוס. חמודי כנעאן יעדר לתקופה ארוכה, הקבוצה תמריא לאזרבייג'ן בשלישי

גיל לוין
גיל לוין  16.07.21 - 07:29

רגע לפני שהיא ממריאה לאזרבייג'ן לקראת המפגש מול קרבאח במוקדמות הקונפרנס ליג, למ.ס אשדוד יש סיבה לדאגה, למרות היכולת הטובה אמש (חמישי) מול הפועל באר שבע. מלבד טימותי אוואני שסובל ממתיחה בשריר הירך האחורי ויעדר כחודש ימים, גם חמודי כנעאן אובחן עם שבר מאמץ וייעדר בין חודשיים לשלושה. מדובר במכה קשה עבור רן בן שמעון אשר מבין את חומרת המצב ולכן ינסה לצרף בשבועיים הקרובים שחקן חיזוק למרכז השדה, ככל הנראה זר.

עד אז, הבהיר המאמן לשחקנים שדרישותיו העונה גבוהות במיוחד וערך "שיחת איפוס" בה הדגיש כי לא יקבל גישה חובבנית. "זה לא כמה טובים אתם כשחקנים, זה כמה אתם מוכנים", אמר בן שמעון, "אני לא רוצה לדבר על שום דבר שלילי בתקופה הקרובה כי יש לנו הרבה על הראש. כשאני רואה שחקנים שמגיעים לשדה התעופה עייפים אחרי בילויים רגע לפני משחק חשוב, אני רואה שחקנים שלא מבינים כמה קשה הם צריכים לעבוד במהלך העונה הקרובה. מחכה לנו עונה קשה".

המאמן המשיך: "אתם שחקנים מקצוענים והדברים הקטנים זה הכל. למשל, כשהולכים הביתה ומאוד צמאים ורוצים שתיה ממותקת, אבל זוכרים שיש אימון אחרי ולא לוקחים אותה - זאת תהיה ההצלחה, אלו ההצלחות הקטנות. צריך לעשות שינוי בראש בשנה הזאת. המשמעת תהיה קשה ואני הולך לשקול אתכם פעמיים בשבוע. אנחנו יוצאים למסע וצריך שכולם יהיו בטופ. צריך אנרגיות טובות".

ביום שלישי הקרוב תמריא הקבוצה לאזרבייג'ן לקראת המשחק הראשון מול קרבאח. עבור המועדון מדובר באירוע מרגש במיוחד, שכן ההופעה האחרונה של אשדוד במסגרת אירופית היתה אי שם בעונת 2005/06, אז הגיעה לסיבוב המוקדמות השני של גביע אופ"א והודחה על ידי דומז'אלה הסלובנית בגלל שערי חוץ עדיפים לזכות היריבה.