זריהן קרוב לבית"ר ירושלים: "זה אולי הצ'אנס האחרון שלו"

שחקן הכנף יגיע ככל הנראה ללא תמורה לבירה, במועדון אמרו: "אין הרבה ישראלים עם פוטנציאל על המדף"

תומר לוי
תומר לוי  21.07.21 - 10:49
תחילת כתבה

בבית"ר ירושלים קרובים לסכם עם ניב זריהן על הצטרפותו לקבוצה. השחקן נמצא בעונה האחרונה בחוזה שלו בבני יהודה, והוא ככל הנראה יגיע ללא תמורה.

זריהן מקבל שכר של כ-50 אלף שקל נטו בחודש, והכתומים רוצים להשתחרר מהחוזה. ההערכה היא שהוא יחתום לשנתיים במועדון מהבירה. בבית"ר הבהירו: "זה אולי הצ'אנס האחרון שלו. הוא יהיה חייב לקחת אותו בשתי ידיים". שחקן הכנף מגיע אחרי עונה לא טובה בשכונה, ובכלל לא הצליח לספק מספרים מרשימים במהלך הקריירה.

הבעלים של בית"ר י-ם, משה חוגג, אמנם הצהיר בעבר כי יעדיף שחקנים לוחמים ומחויבים, אבל החליט לקחת הימור לא קטן עם זריהן. גורם במועדון אמר: "חובת ההוכחה עליו, אבל צריך להתחזק גם בישראלים טובים עם פוטנציאל. אין הרבה כאלה על המדף והוא עונה לקריטריון".

שחקן נוסף שיחזק את בית"ר הוא החלוץ הגנאי ריצ'מונד בואצ'י, שהביע תחילה התנגדות מוחלטת להגיע לישראל, אך שוכנע בסופו של דבר על ידי ארווין קומאן, כשגם אדווין ג'סי שוחח איתו ללא הפסקה. בואצ'י הוא שחקן עם רזומה מרשים, אבל בשנתיים האחרונות כמעט ולא כבש. זה מאפיין את הרכש של בית"ר בקיץ הנוכחי, הפטנציאל קיים אבל ההווה הרבה פחות מזהיר. "יש פה סיכון, אבל זה יכול גם להתפוצץ אם הכל יתחבר". אגב, לגבי הגנאי שיגיע ישירות מאפריקה, השאלה היא מה תהליך הבידוד שיצטרך לעבור ומתי יכול להיכנס לארץ.