הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אטפלד הודיע לירושלמי ושחף לחפש קבוצה

שני שחקני הבית יושאלו. גם קורין לא זומן לסגל לירושלים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.08.21 - 08:20
תחילת כתבה

מאמן מכבי נתניה ריימונד אטפלד הודיע לשני שחקני הבית אלעד שחף ואיילון ירושלמי שהם לא בתוכניות לעונה הקרובה. בשיחה שנערכה בין הצדדים אמר ההולנדי כי נכון יהיה עבורם לצאת לעונת השאלה כדי לצבור דקות משחק משמעותיות יותר ולחזור בשלים לנתניה. ירושלמי עשוי לעבור להפועל כפר סבא וגם לשחף יש מספר הצעות מהליגה הלאומית.

אחרי שלא ניצחה במשחקי ההכנה, נתניה תצא היום לדרך במשחק רשמי ראשון לעונה כשתארח את הפועל ירושלים שמגיע אחרי ניצחון בדרבי על בית"ר. על פיה אימון המסכם נראה שאטפלד שזימן 21 שחקנים לסגל ימשיך לתת את הקרדיט לגבי קניקובסקי, על אף שהסיכוי שיישאר בנתניה לא גבוה. אגב, ירושלמי ושחף לא זומנו למשחק הערב כמו גם רוי קורין, עוד שחקן בית מוכשר שהמאמן פחות מאמין בו וגם הוא עשוי לצאת בהשאלה.

נתניה תציג הערב ארבעה פרצופים חדשים בהרכב: שי קוסטנטין, בוריס אנו, איגור זלאטנוביץ' ואיהב אבו אלשיך. אמיר ברקוביץ' ורון אשכנזי הפצועים ייעדרו. חן עזרא שהחלים יפתח ב-11 אבל נראה כי במועדון לא ירצו להעמיס עליו והוא יוחלף במהלך המשחק כדי לשמור על כשירותו למשחקים הבאים.

הרכב משוער: דני עמוס; שי קוסטנטין, אלמוג כהן, שיר צדק, זלאטן שחוביץ'; יובל שדה, גבי קניקובסקי, בוריס אנו; חן עזרא, יהאב אבו אלשיך, איגור זלאטנוביץ'.