הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

העזרה בדרך: אובידיו ביק צפוי לחתום בק"ש

הצפונים ישלמו 100 א' יורו לקראיובה עבורו. מילושביץ' נחת, נידם עדיין על הפרק

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  04.08.21 - 17:57
תחילת כתבה

אכזבה בהפועל קריית שמונה לאחר ה-1:1 אמש (שלישי) נגד הפועל נוף הגליל, בעקבות שער שספגה קבוצתו של עמיר נוסבאום לקראת שריקת הסיום בגלל שמירה לקויה.

קריית שמונה חסרה את זיו מורגן, סמואל בראון ועבדאללה חליחל וניכר שהקבוצה זקוקה לסקורר מוכח, למרות ההשקעה של רון פרץ הצעיר. רועי קהת, שכבש את שער היתרון, היה מהבולטים יחד עם אדריאן רוצ'ט שעלה עם סרט הקפטן ומוחמד שכר. בינתיים, במועדון ממתינים לכניסתו לכושר של מורגן פרייר.

בגזרת הרכש, אובידיו ביק הרומני, שאמש נחשף באתר ערוץ הספורט על המו"מ עמו, חתם רשמית במועדון ויחזק את הקישור של נוסבאום. ביק שוחח עם הבלם סטפן אקה, ששיתף עמו פעולה וכן עם אקס בית"ר ירושלים אנטואן קונטה, שהמליץ לו להגיע לישראל. הקבוצה הצפונית שילמה מאה אלף אירו לאוניברסיטטה קראיובה תמורת הקשר. 

אמש נחת בישראל החלוץ המונטנגרי, סטפן מילושביץ', שיצטרף לאימוני הקבוצה. במועדון מאמינים ביכולתו של החלוץ שבלט בליגה הלטבית. גם בגזרת הישראלים צפויה קריית שמונה להתחזק - חלוץ הפועל באר שבע, איתמר שבירו יצטרף לאחר המשימה האירופית נגד שלאסק ורוצלאב מחר. בנוסף, מועמדותו של קשר מכבי תל אביב, נדב נידם, ששיחק בעונה שעברה תחת נוסבאום, וניב בבית"ר ת"א/בת ים עדיין על הפרק. הצפוניים התעניינו גם במחמוד ג'אבר ממכבי חיפה.