הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עולים להתקפה: מגיני החלומות של ליגת העל

הכישרון מאשדוד, המציאה מהבירה והמניות הבטוחות. ההמלצות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.08.21 - 20:14
תחילת כתבה

כמה כיף שהכדורגל הישראלי חוזר. בעוד פחות מ-8 ימים תיפתח מחדש ליגת העל, ואיתה ליגת החלומות של ערוץ הספורט ו-weSure!

כשמרכיבים קבוצת פנטזי, אחת הדילמות המעניינות ביותר איתן אנו נדרשים להתמודד עם הרכבת חוליית ההגנה. מצד אחד, נחפש שחקנים שיהיו חלק מקבוצות שממעטות לספוג כדי שנהנה מהניקוד על רשת נקייה. אך מן הצד השני, בכדי להפוך עונה טובה לעונה נהדרת - צריך למצוא את הערך המוסף.

אחת הדרכים הטובות ביותר להרוויח ניקוד גבוה היא באמצעות שחקני הגנה שעושים את העבודה שלהם נאמנה בשני צידיי המגרש. לכן, באופן טבעי מי שנעדיף להרכיב בחוליה האחורית של קבוצתנו לרוב יהיו מגינים, בייחוד כאלו שיודעים לנפק מספרים בדמות שערים ובישולים.

אי לכך ובהתאם לזאת, ליקטנו עבורכם שישה שחקנים, ביניהם מספר מציאות, שיוכלו להרוויח עבורכם נקודות גם בהתקפה.

סאן מנחם (מכבי חיפה) - 10 מיליון
מגן אלופת המדינה ונבחרת ישראל, שבשנתיים האחרונות עשה התקדמות אדירה, קפץ משמעותית מבחינת המספרים שלו בעונה שעברה. עם 35 הופעות, כולל 16 שערים נקיים, "סאן" רשם לא פחות מארבעה שערים וארבעה בישולים - מה שהקנה לו גם את תג המחיר הגבוה ביותר לשחקן הגנה בליגת החלומות.

אנריק סאבוריט (מכבי תל אביב) - 10 מיליון
הספרדי הנהדר, שבשלוש השנים האחרונות הוכיח כי הוא אחד המגינים הטובים שנחתו בישראל, יפתח עונה רביעית בצהוב. בעונה שעברה שותף ב-29 משחקים, סייע בשמירה על 14 שערים נקיים והוסיף למאזנו שני שערים ושלושה בישולים.

מונטרי קמהאני (מ.ס אשדוד) - 7 מיליון
אחד הפוטנציאלים המעניינים ביותר בליגת העל יפתח עונה שלישית בעיר הנמל. המגן הגנאי רשם בעונה שעברה 35 הופעות, שמר על 12 שערים נקיים, אליהם הוסיף שער אחד ולא פחות מארבעה בישולים. עם תג המחיר נוח, קמהאני יכול להפוך לאחד השחקנים הפופולאריים ביותר בליגת החלומות. 

שי קונסטנטין (מכבי נתניה) - 7 מיליון
מי שעד לא מזמן נחשב לאחד הפוטנציאלים הגדולים בישראל, עלה על מסלול מעט פחות נוצץ מזה שצפו לו. אך למרות זאת, שי קונסטנטין תמיד היה שחקן של מספרים. בעונה שעברה שיחק בבית"ר ירושלים והשנה מצא את עצמו ביעד חדש. עם שער אחד וארבעה בישולים בצהוב-שחור של הבירה, בתוספת האפשרות שייקח חלק מן המצבים הנייחים של היהלומים, מגנה החדש של החבורה של ריימונד אטפלד יכול להיות אופציה מעניינת עבור משתתפי ליגת החלומות.

הראל שלום (הפועל ירושלים) - 6 מיליון
הנה שם שייתכן שרבים פחות הכירו, אך הראל שלום הוא שחקן של מספרים. אומנם הוא נפצע בצורה קשה בעונה שעברה, אך בשנתיים שקדמו לה המגן השמאלי היה מעורב ב-7 שערים בכל עונה. בעונה שעברה (בליגה הלאומית) רשם 23 הופעות (עקב פציעה) והוסיף שני שערים ובישול.

מוחמד הינדי (מכבי פתח תקווה) - 5 מיליון
עם שער ושני בישולים ב-22 הופעות בעונה שעברה, מגנה השמאלי של מכבי פתח תקווה עשוי להיות ה"אס" שלכם בקבוצה. כשהוא מחזיק בתג מחיר נוח במיוחד, הינדי בן ה-26 ינסה להמשיך בהתקדמות שלו ולהשאיר חותם גדול עוד יותר במדי המלאבסים.

הירשמו כעת לליגת החלומות ואולי תצאו עם פרסים