הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חזיזה: "כשאצילי בעט, הרגשתי שזה ייכנס"

קשר חיפה התייחס לשניות הדרמטיות בשער הניצחון שקבע 1:2 על סכנין. מימר: "בושה שלא החזירו כדור כשקנדיל הוציא החוצה. לשופטים היה קל מדי לשרוק"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.09.21 - 22:51
תחילת כתבה

רגע מתוק ראשון למכבי חיפה בעונת 2021/2022. האוהדים הירוקים בסמי עופר כבר חששו מאובדן נקודות נוסף אחרי שרז שטיין (86) מחק יתרון של עומר אצילי בפנדל (70). אלא שאותו אצילי לקח את האלופה על גבו ובדקה ה-91 הטיס לחיבורים את שער הניצחון של הירוקים בדרך ל-1:2 על בני סכנין וניצחון ליגה ראשון, אחרי התיקו מול הפועל חדרה במחזור הפתיחה.

"מה שאצילי עשה, ועוד בדקה כזאת, זה לא מובן מאליו", החמיא מאמן מכבי חיפה ברק בכר בסיום והוסיף: "צריך לפרגן לסכנין שבאו לשחק ושיחקו מצוין. הם השוו בצדק אבל מה שמשנה זה הניצחון. התרגשתי שעופרי ארד החליט להיות בסגל היום, אני משתתף בצער המשפחה ושמח לפחות שאבא שלו הספיק לראות את האליפות בשנה שעברה, אני יודע כמה זה היה חשוב למשפחה המדהימה הזאת. אנחנו נכנסים עכשיו לעומס של המון משחקים בזמן קצר ועוד שלושה ימים יש לנו כבר משחק באירופה"

דולב חזיזה התייחס לשניות הדרמטיות בתוספת הזמן: "ברגע שכבר ראיתי שהבעיטה הולכת לצד הרחוק ידעתי שזה ייגמר ברשת". גם הקשר התייחס לאבל במשפחתו של עופרי ארד: "היה חשוב לנו להקדיש לו את השערים ואת הניצחון הזה. כולנו שמחנו בשבילו ואנחנו מקדישים לו ולמשפחה שלו את הניצחון הזה. אני מחזק את כל המשפחה".

חזיזה דיבר על הקושי של הירוקים בשני המשחקים הראשונים של העונה:"זכינו לזה שקבוצות מגיעות להילחם נגדנו, זה אומר שאנחנו קבוצה חזקה. להעביר זמן זה חלק מתכנון משחק של קבוצה ואנחנו צריכים להתרכז בכדורגל שלנו וככה לנצח משחקים. יש התרגשות גדולה לקראת פיינורד, הראש כבר במשחק בשלישי ואנחנו מתכוננים בשיא הרצינות ומקווים מאוד לנצח".

מנגד, מאמן סכנין שרון מימר התייחס ליכולת של הקבוצה שלו ויצא כנגד התנהלות מכבי חיפה והחלטות השיפוט: "באנו לידי ביטוי נגד מכבי תל אביב ומכבי חיפה, הצלחנו לעמוד טוב במשך הרבה דקות וזה נותן לי תקווה לעתיד. אני גאה מאוד בשחקנים שלי. אני חושב שזאת בושה שקבוצה כמו מכבי חיפה לא החזירה את הכדור אחרי שהוצאנו אותו. לגבי הפנדל, ראיתי ב-VAR וחבל לי שהשופטים נכנעו ללחץ של קבוצה גדולה".

קשר סכנין בירם כיאל התאכזב בסיום ואמר: "סכנין של שנה שעברה נלחמה על חייה בליגה, ולתת הערב פייט מול האלופה וגם במשחק הראשון מול מכבי תל אביב, זה מראה שיש לנו פה קבוצה חזקה. אני לא יודע אם היה פנדל. אני חושב שקל מדי לשרוק נגדנו, אפילו בגול השני אני חושב שהשוער שלנו הוציא את הכדור בגלל פציעה וחיפה לא החזירה"