הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוקאביצה על הבכורה באדום: "הרגיש מוזר"

עוד מהחלוץ: "עזיבת חיפה? זה יישאר ביני לבין המועדון". רוני לוי על דחיית המשחק: "זה היה לא נעים, עיכבו אותנו סתם על הכביש". מימר: "דוחא עוד יביא הרבה נקודות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.09.21 - 21:24

ה-0:0 המאכזב הערב (שבת) בין בני סכנין להפועל באר שבע הגיע כהפתעה גדולה עבור רבים מאוהדי הכדורגל הישראל. שתיים מהקבוצות המרשימות ביותר בליגה הבטיחו רבות, אך התקשו לקיים לעיני הקהל המשולהב בדוחא. אך למרות התוצאה שלא עשתה חסר עם שני הצדדים, מי שגנב את ההצגה היה ניקיטה רוקאביצה, שבדקות הבכורה שלו באדום הוכיח עד כמה הוא יכול להיות משמעותי עבור החבורה של רוני לוי.

"זה הרגיש קצת מוזר, אבל נהדר להיות פה ולשחק שוב", סיפר החלוץ על התחושות בדקות הראשונות באדום אחרי 5 שנים בירוק. לאחר מכן, התייחס האוסטרלי לאירועים שהובילו לדחיית המשחק מ-17:45 ל-19:00: "לא יודע בדיוק מה קרה לפני, שמחנו שיש משחק, אנחנו מקצוענים וצריכים לפעמים להתמודד עם סיטואציות כאלו, ברגע שאמרו שיש משחק עשינו מה שצריך".

אחת הסאגות המרתקות ביותר בקיץ האחרון היתה סביב עתידו של רוקאביצה בירוק. החלוץ סירב להתייחס לגורמים שהובילו לעזיבתו: "הנושא הזה נשאר בינינו, כל אחד יודע מה חיפה בשבילי ואני מאחל להם הצלחה. אני בב"ש ומרוכז בעונה הנוכחית".

על הפרוייקט שנבנה בבירת הנגב אמר: "אני מאמין במה שהקבוצה בנתה העונה, דיברתי עם האנשים בהנהלה ואהבתי את החשיבה שלהם".

בנוסף לחלוץ, רוני לוי התייחס לאירועים שהובילו לדחיית המשחק: "זה היה לא נעים, עיכבו אותנו סתם על הכביש והמתנו בחוסר ידיעה, אחרי זה התפתח מה שהתפתח, ניסינו לעשות מעבר כמה שיותר מהר ולהתרכז במשחק. ברגע שאמרו שחוזרים לשחק, היינו צריכים להתנתק מהכל, לנטרל כל מה שקרה ולהתרכז במשחק.

על המשחק עצמו סיפר המאמן: "הלך קשה מאוד, שיחקנו מול קבוצה חזקה. היו דקות פחות טובות שהיינו פחות דומיננטיים. מנענו מהם הזדמנויות, נכנסנו טוב יותר למשחק והגענו למספר הזדמנויות שחבל שלא ניצלנו".

לוי התייחס בקצרה לבכורה של ניקיטה רוקאביצה: "חשבתי שזה קצת הרבה בשבילו, הוא אחרי תקופה ארוכה בלי משחקים. הוא איתנו שבועיים וחצי".

המאמן סירב להצהיר שקבוצתו הולכת על אליפות: "המטרה היא לנצח את המשחק הבא, הגענו לגמר גביע הטוטו מול יריבה מאוד מכובדת (מכבי חיפה), נעשה הכנות ונגיע מוכנים".

מי שפגש הערב הרבה פרצופים מוכרים הוא מרוואן קבהא. הקשר התייחס למפגש עם האקסית מהדרום: "בהתחלה התרגשתי. בכל זאת אלו היו חברים שלי למשך שלוש וחצי שנים, כיף לשחק נגדם אבל אחרי שנכנסו למשחק שכחנו הכל, כל אחד בשלו ורוצה לנצח, תמיד כיף לפגוש את החברים".

קבהא התייחס לרגשות הרבים שליוו אותו במהלך המשחק, כולל הכעס על שהוחלף: "אני תמיד רוצה להוכיח את עצמי ואף אחד לא אוהב להיות מוחלף, אבל אני מקבל את מה שהמאמן קובע. סתם עצבים של משחק".

על היכול של סכנין בפתיחת העונה, זאת אחרי שפגשה את מכבי תל אביב, מכבי חיפה והפועל באר שבע: "שיחקנו נגד קבוצות מצוינות עם תקציבים גדולים, הגענו לכל משחק ושיחקנו את הכדורגל שלנו. לא התבטלנו, שלטנו, התקפנו ורצינו לנצח".

שרון מימר בחר שלא להתאכזב מהתיקו הביתי מול באר שבע ויצא עם הרבה נקודות לאופטימיות: "זו המציאות. הנקודה הזאת טובה מול קבוצה איכותית עם תקציב אולי פי ארבע משלנו. אנחנו אחרי שלושה משחקים מול החזקות בליגה, הוכחנו שאנחנו טובים ויכולים לעמוד איתן. אם נבוא עם אותה גישה למשחקים הבאים, העתיד שלנו ורוד". מימר הוסיף לגביי האנרגיות הגבוהות של קבוצתו להמשך העונה: "נחדיר בהם את זה - לבוא לכתוש קבוצות".

המאמן התייחס גם הוא לאירועי פתיחת המשחק: "לא ידעתי מה קורה, דיווחו לי, שתי הקבוצת לא עשו הכנה אידיאלית אבל נתנו משחק טוב משני הצדדים. דוחא מלא, קהל תומך, הקבוצה הזו עוד תביא הרבה נקודות בגלל האיצטדיון הזה".