הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חדרה תקדם את הגעת פלומן. אכזבה מה-0:0

במועדון טענו: "הפועל ירושלים הסתגרה ושיחקה על נקודה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  20.09.21 - 09:00
תחילת כתבה

הפועל חדרה קיוותה לרשום ניצחון בכורה לעונת 2021/22 אתמול (ראשון), אך מערך שלושת הבלמים שניפק תוצאות נגד מכבי חיפה והפועל באר שבע, לא הצליח להביא שלוש נקודות מול הפועל ירושלים ששיחקה במערך זהה.

בעקבות האכזבה מהמשחק וחוסר יכולת הקבותה להתעלות, מנחם קורצקי צפוי לזנוח את המערך. כמו כן, המגן השמאלי איבליו מרקוב לא הצדיק את חולצת ההרכב ועל פי נתוני מנהלת הליגה הוא ניצח בשני מאבקים בלבד מתוך חמישה ולא סיפק תרומה התקפית.

כזכור, חדרה הגיעה להתמודדות מול הקבוצה מהבירה כשהיא ללא מקסים פלקושצ'נקו ועומר פדידה הפצועים, והקפטן מנשה זלקה עלה כמחליף לאחר שיצא מבידוד. הבלם/קשר הספיק לקיים אימון אישי בבוקר המשחק, ואף ערך בביתו תרגולים במהלך הבידוד. במועדון החמיאו לו על ההקרבה.

הבלם עידו לוי סיכם את המשחק: "ידענו שמצפה לנו מוקש גדול לאחר משחקים נגד קבוצות גדולות. מבחינה מנטלית יותר קל לבוא למשחק גדול, למרות שהגענו כמו שצריך מהבחינה הזאת. חבל שלא הצלחנו להביא את זה לידי ביטוי במגרש. אני חושב שהגענו למספיק מצבים בשביל להכריע את המשחק, חבל שזה לא קרה. בטוח שאם נמשיך במגמה הזו, נמשיך להגיע למצבים ולעבוד קשה, גם התוצאות יגיעו".

בחדרה נשמעו טענות כי ירושלים באו להתמודדות בכדי לסחוט תיקו. לוי: "אני לא מופתע שהפועל ירושלים הסתגרו ושיחקו על נקודה, הם הגיעו לאחר תבוסה בדרבי. אנחנו רוצים להשיג את הניצחון הראשון, כמעט עשינו את זה בשני מחזורי הפתיחה נגד קבוצות גדולות. גם את המשחק הזה יכולנו להכריע".

בתוך כך, בחדרה עושים מאמצים על מנת להשלים את עסקת צירופו של פרדי פלומן, כשבמועדון פועלים על מנת להתיר את חוזהו של סאקו דומבייה על מנת שהצרפתי יוכל לחתום רשמית. בקבוצה מבינים כי לאור פתיחת העונה, קיים צורך לשחקן התקפה והיתרון של הקיצוני ששיחק במועדון בעונת 2018/19, הוא שלא יהיה זקוק לזמן הסתגלות.