הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"למה אני משלם לכם": אייל סגל נעצר ושוחרר

סערה בנתניה: הבעלים התעמת עם שוטרים לפני המשחק מול חדרה, קרא לעברם "אתם לא מתפקדים ועוכב. גורם במועדון: "תפסו אותו בצוואר כמו אחרון העבריינים". כל הפרטים מהדרמה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.09.21 - 19:10

דרמה גדולה במכבי נתניה: רגע לפני המשחק מול הפועל חדרה, בעלי הקבוצה, אייל סגל, התעמת עם שוטרי משטרת ישראל ונעצר על ידם. על פי גורם, סגל זעם על השוטרים, קרא לעברם "אתם לא מתפקדים, יש פה תורי ענק בכניסה, למה אני משלם לכם" - ועוכב. כמה דקות לאחר מכן, סגל שוחרר.

על פי עדי ראייה, סגל הגיע 20-30 דקות לפני פתיחת המשחק, עבר ליד הכניסות וראה תור עצום. עם הגעתו לשוטרים, סגל צעק עליהם והתפתח ויכוח רועם במיוחד עקב אי השתלטות על כניסת הקהל וניתוב האוהדים. השוטרים אף טענו שהחל לקלל אותם, כשלאחר מכן היס"מ הוזעקו וסגל הוכנס לניידת בכוח.

גורם במכבי נתניה טען: "תפסו אותו בצוואר כמו אחרון העבריינים והוא הוכנס לניידת בכוח". כאמור, אחרי כמה דקות של שהייה בניידת, סגל שוחרר. בינתיים, בצל הדרמה, קבוצתו מחפשת ניצחון בכורה העונה בליגה על חשבונה של הפועל חדרה.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "כמתחייב בתקופה הזו, שוטרים בודקים תו ירוק כדי לשמור על בריאות הצופים ולמנוע מאלו שאין להם להתקהל. למרות שכמה דקות לפני שריקת הפתיחה הגיעו כ-500 אוהדים ונוצר לחץ בכניסות, עדיין צריך לשמור על הנהלים. אייל סגל התפרץ, סבר שהשוטרים מעכבים את הכניסה בכוונה וצעק 'שחררו את האוהדים, תנו להם להיכנס". לאחר מכן הוא התעמת מילולית עם השוטרים, הוכנס לניידת ושם התנצל על התנהגותו ושוחרר".

תגובת מכבי נתניה לאירועים: "דקות לפני פתיחת המשחק, בסיור שעשה אייל סגל, בעלי המועדון, בפתחי הכניסה של האצטדיון - התברר שאוהדים רבים עדיין מחוץ לאיצטדיון. הוא ביקש מכוח המשטרה להתערב בהפניית האוהדים ופיזור ההתקהלות, כתוצאה מכך נוצר דין ודברים שהסתיים ברגע שהתבררה לשוטרים זהות הפונה".

את תגובתו של אייל סגל לא ניתן היה להשיג