הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מצידי לשחק מחר נגד הפועל ולקחת 3 נק'"

גרצ'קין לקח קשה את ה-1:1 של בית"ר עם ק"ש: "אם אני אמות לפני גיל 70, זה יהיה בגלל משחקים כאלו"

תומר לוי
תומר לוי  03.10.21 - 08:25
תחילת כתבה

בבית"ר ירושלים עדין מנסים לאסוף את השברים אחרי איבוד הנקודות הדרמטי אמש (שבת). הקבוצה מהבירה, שהיתה רחוקה כפסע מניצחון משמעותי מאוד מול קריית שמונה, סיימה ב-1:1 בשל שער שוויון בדקה ה-93 מרגלו של אעיד חבשי. מי שלקח קשה במיוחד את הדרך בה הסתיימה התמודדות בטדי הוא מגן הקבוצה, מקס גרצ'קין.

"אם אני אמות לפני גיל 70, זה יהיה בגלל משחקים כאלו", פתח המגן במונולוג, "עד הדקה ה-75 הרגשתי טוב, הגענו אגרסיביים ובאנו לשחק כדורגל להבדיל משני המשחקים האחרונים שהרגשנו ריפיון. יזמנו, ניסינו וזה משחק שהיינו צריכים לנצח 0:2 או 0:3".

גרצ'קין המשיך: "אני לא יודע להסביר את מה שקרה מדקה 75 והלאה, זה לא צריך לקרות, בטח לא בקבוצה גדולה כמו בית"ר. הלכנו אחורה, בבית, לא יודע מה הסיבה, נצטרך להגיע לאימון ולעשות את החושבים למה הלכנו אחורה. אנחנו לא צריכים ללכת אחורה מול אף קבוצה ובטח לא מול קרית שמונה בבית. לדעתי פה טמון ההפסד שלנו".

"כל הקבוצות השנה מאבדות נקודות, אם זה מכבי תל אביב או מכבי חיפה, אין קבוצה מושלמת בליגה", הסביר המגן והסביר מה לדעתי חסר לקבוצתו כדי להשיג תוצאות טובות יותר, "אנחנו אולי עם 5 נקודות ויש עוד הרבה מה לעשות, אבל יש פה סגל טוב ובגלל זה אני לא דואג, כי אם תהיה גישה טובה, גם האיכות תגיע עם הזמן. אין איפה לברוח מזה, ברגע שנעבוד על הגישה כמו ששיחקנו עד הדקה 75 אני צופה עתיד טוב".

בהמשך, החל גרצ'קין להסתכל הלאה: "בקבוצות כמו בית"ר ירושלים שחקנים נמדדים בתקופות הפחות טובות, ואני מקווה שנוכיח עצמנו מול הפועל תל אביב שלדעתי זה המשחק הכי טוב לצאת לדרך חדשה". אך לצערו של המגן, מחכה לקבוצה מהבירה פגרת הנבחרות: "זה לא זמן טוב כי עשינו 1:1 ואנחנו מאוד מאוכזבים כי ההרגשה הרעה הזו תלווה אותנו שבועיים. מצידי לבוא מחר מול הפועל תל אביב ולקחת 3 נקודות, לכן זה זמן גרוע".

לסיום, התייחס המגן השמאלי לעבודה עם ארווין קומאן: "אני חושב שהדינמיקה ביננו למאמן מעולה, תשאל כל שחקן והוא יגיד לך כמה הוא מקצוען. כל יום מנסים לנצל את הזמן ולעבוד בפן האישי או טקטי, דברים לוקחים זמן. אני באמת מקווה בשביל המאמן שנתחיל לנצח כי הוא באמת עושה כל מה שהוא יכול ואת ה-100% שלו".