הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פורץ סדרתי": ה"דפוס" של תוקף גוטליב

פרסום ראשון: הפועל תל אביב ערערה לבית הדין המשמעתי עם ראייה חדשה שמוכיחה כי לפורץ דפוס של הפרות סדר. לאחרונה נזרק ממופעי סטנדאפ של אמנים מובילים בישראל. כל הפרטים

רז זהבי
רז זהבי  06.10.21 - 06:02
תחילת כתבה

פרסום ראשון: התפתחות דרמטית בפרשת התקיפה של אדי גוטליב. ראיות חדשות שהגיעו לידי לערוץ הספורט מוכיחות: הפורץ במפגש בין מכבי פתח תקווה להפועל תל אביב נזרק ממספר אירועים המוניים בתקופה האחרונה ושמדובר בדפוס התנהגות של אדם, שלטענת האדומים הינו "בעל הפרעה". כמו כן, בוולפסון מפצירים כי האיש איננו אוהד של הקבוצה. המועדון פנה לבית הדין בבקשה דחופה לביטול הקנסות הכבדים שהוטלו עליו בעקבות האירוע.

בפנייתם טוענים האדומים כי האדם איננו אוהד הקבוצה אלא פורץ סדרתי ש"תחביבו" להפר סדר באירועים המוניים. כזכור, במהלך המשחק בפתח תקווה פרץ אדם מיציע אוהדי הפועל תל אביב לכר הדשא ופגע ברז טוויזר ובאדי גוטליב, עד שהאחרון הטיח אותו אל הקרקע ולאחר מכן פונה בכוח על ידי אנשי האבטחה.

את הטענה הזאת מגבים במועדון באמצעות ראייה משמעותית המסייעת להוכיח את אופיו של האיש. ב-17.9.2021 נכח אותו אוהד בהופעה של הסטנדאפיסט אורי ברויר בבית ציוני אמריקה. במהלך ההופעה, אליה הגיע באיחור, הפורע לא חדל לצעוק, לזרוק הערות, לקטוע את המופע, להשתמש בשפה לא נאותה ולהזדהות בתור "אלוהים".

על אף בקשות חוזרות ונשנות של ברויר והקהל באולם שיפסיק במעשיו, הפורע המשיך עד אשר פונה על ידי אנשי האבטחה תוך התנגדות פיזית וקללות חמורות לעברו של ברויר. במהלך האירוע, סיפר האדם כי נזרק גם ממופע של הסטנדאפיסט אורי חזקיה.

בנוסף לראייה החדשה, במועדון טוענים כי הפורץ האנונימי לא היה מוכר ביציעים האדומים. בשל כך, לא חלה האחריות השילוחית של הפועל תל אביב כלפיו ועל כן יש לבטל את הקנסות בסך 15,000 ש"ח (ועוד 25,000 ש"ח על תנאי) שהוטלו על האדומים בעקבות המקרה.